Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori vizelési inger, enyhe...

Gyakori vizelési inger, enyhe szúrások, pár másodperces görcsök, émelygés alapján terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Min 26 max 30 napos ciklusok vannak. Most tartok a 34. napnál. Gyakori vizelési inger, úgy kb 30 percenként. Enyhe szúrások, pár másodperces enyhe görcsök vannak. És esetenként émelygés. Egyszer hánytam, kb egy hete. Peteérésem is volt, mert használtam ovu-tesztet. Nagyon szeretnék babát, de ez a hónap pont olyan volt, amikor abszolút nem gondoltam a baba-projektre.
2007. nov. 23. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem csinálsz tesztet? Így távolból mi aztán nagyon meg tudjuk mondani. Egyszerűbb lenne, ha vennél 800 Ft-ért egyet, hisz az a biztos. Távolból a telefonos gyógyítás sem működik!!!!
2007. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Várj még egy pár napot,aztán tesztelj egyet.Kb. 5 nappal a mensi elmaradása utén,már kimutatja.

A tünetek utalhatnak erre is.


Nagyon drukkolok!:)

Egy 8 hetes kismami

2007. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csináltál még tesztet? Szerintem is kéne. Attól, hogy nem gondoltál a baba-projektre (hacsak nem azt jelenti, hogy nem voltatok együtt), még jöhet a baba. Lehet, hogy pont ezt várta! Grat!
2007. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!