Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megnézné a görbémet?

Valaki megnézné a görbémet?

Figyelt kérdés
Második hónapja vezetem,de csak a hőt szoktam beírni.Minden reggel 5 órakor mérem,és már meg kellene jönnie. [link]
2010. máj. 23. 19:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen a mai a 32.nap,múlt hónapban 28 napos volt a ciklusom.Ma sajnos lejjebb ment 2 tizedet,lehet hogy mégis megjön,nem tudom.Kiváncsi vagyok a holnap reggeli értékre,hogy lefele megy-e vagy felfele.Megpróbálom még egyszer berakni a görbémet,ha nem sikerül most sem akkor nem értem mi a baj.

[link]

2010. máj. 24. 19:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia:9 megint én..most is látom a görbét, nem értem ha már ennyai napnál tartasz miért nem csináűlz egy tesztet? nekem ugyanilyen görbém volt söt a 27 napon jobban leesett, én is 3 évig görbéztem nem is reménmykedtem de a 29. napon délután halvány pozi lett a nbtesztem most 31 hetes vagyok. tesztelj és irj mi van, a görbének se szabad mindig hinni, lásd az én példámat.

Zsu

2010. máj. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia!Még mindig semmi,de a hőm megint lejjebb ment két tizedet,szerintem ez már nem jó jel.Nincs itthon tesztem,hogy őszinte legyek én még sosem csináltam mert sajnos nem volt rá szükség,de holnap ha lesz időm bemegyek a patikába és veszek egyet.Egészségkártyára lehet tesztet venni?
2010. máj. 25. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!