Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna tanfolyam van...

Aviva torna tanfolyam van Györben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Google.hu -> "Aviva torna Győr"


Első link:


[link]


Bővebb információkról érdeklődj

Dr Pappné Boczor Margit / AVIVA oktató /

Győr

Mobil: 20-96-261-96

e-mail: margaret.boczor@gmail.com


Nem akkora ördöngősség :]

2010. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. máj. 23. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, sok sikert :]
2010. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én résztvettem rajta, szerintem semmi értelme. Ha meddőség a baj, akkor meg főleg
2010. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi babát szeretnénk, de nem jon ossze, lassan 9 honapja, de az orvos nem mondta hogy nem lehet gyerekem. ezért gondoltam hogy kiprobalom, mert a menzim is rendszertelen. hát én ezen az oldalon olvastam hogy sokaknak bevállt. sajnálom hogy neked nem . egyebként hányszor voltál? baba végett?
2010. máj. 23. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
1szer voltam, adtak könyvet és megmutatták a gyakorlatokat. Nekünk is 9 hó után jött össze a baba, méghozzá úgy, hogy peteérés figyelést csinált a doki UH-gal és megmondta hogy mikor érdemes próbálkozni. Mint kiderült a 20. nap után volt tüszőrepedésem, úgyhogy előtte rossz ütemben próbálkoztunk. De mikor vége lett a peteérés vizsgálatnak, már várandósan mehettem vissza a dokihoz ((: egy másik lány aki velem ment a tanfolyamra, 4 év után feladta és lombikkal végre sikerült nekik is.
2010. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!