Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ez? Kegyetlen a sors?

Miért van ez? Kegyetlen a sors?

Figyelt kérdés
Konkrétan nincs kérdésem csak... Hogy van az hogy akiknek nem kell vagy egyszeri alkalom annak azonnal vagy viszonylag hamar összejön a baba. Akik meg annyira vágynak rá azoknak nem. Gondot nem találnak van közös lányunk de annyira el vagyok keseredve már hogy nem sikerül a kistesó. Nem tudom mit tehetnék még.Köszi hogy elolvastad kicsit jol esett kiirni magambol
2017. júl. 25. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Sok helyen olvastam, hogy nem szabad rágörcsölni. Mivel van egy lányotok, egyértelmű, hogy nincs gond :)

Én azt vallom, hogy minden okkal történik, csak ezt legtöbbször utólag tudja meg az ember, hogy miért.

Egy durva példa: Lehet ha most sikerülne, beteg lenne a baba és azt a ti életetek/Isten/bárki nem akarja. De amikor eljön az ideje, egy egészséges baba születik majd a családba.


Nekem már az is eszembe jutott, hogy bár életekről beszélünk, mi van akkor, ha az ilyen futó kalandos, egyből teherbeesős gyerekek, felnőttek azért "járnak így", mert így jobban tanulnak a hibájukból? Sajnálatos..


Én drukkolok nektek! Biztosan vár már rátok, csak még pihen egyet. Ne izgulj és ne olvass olyat, amitől rosszul érezheted magad. Csak szeressétek egymást és legyetek nyugodtak.

2017. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk első gyerek korán jött. Meg évekig nem szerettünk volna, de kérdés sem volt, hogy megtartsuk. Második gyerek viszont 2 éve nem sikerül. Rengeteg orvosnál jártunk már, két inszemen túl vagyunk, elköltöttünk majdnem 2 millió forintot ra. De mi tudtuk, hogy nehéz lesz, mert rengeteg problémám volt az első gyerek előtt is. Orvosi csoda, hogy ő sikerült.
2017. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. júl. 25. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
A kislányom az első próbálkozós hónapban sikerült. Aztán terveztük a tesót, minden próbálkozós hónapban pozi teszt, majd 5-6 hetesen elment, az egyik 8 hetesen. Én már a pozi tesztnek nem tudtam örülni, 5 ilyen eset volt, a 6. alkalommal már nem volt gond, meglett az elég lehetetlen oka is, de addig iszonyúan paráztam, amíg vége nem lett a 12 hétnek. A kívülállók csak annyit látnak, nekünk milyen könnyen jöttek a gyerekek... Nem láthatsz bele mások helyzetébe. Esetleg ovu teszt? Sokaknak bejön!
2017. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező!

En is csatlakoznek az előttem hozza szolokhoz, azt mondják nem szabad ra gorcsolni. Persze ez nagyon nehez, mert egy no ennek él, ennek szenteli az életét, h gyereket szuljon, nevelje, feltse, es szeresse. En speciel a "steril" elnevezést kaptam, mivel nem estem meg soha teherbe. Volt egy párom 4 évig voltunk együtt védekezés nélkül, egyszer sem jött a baba. Voltam kivizsgalasokon, minden rendben. Szet mentünk az exemmel, es érdekes módon a következő párjával 3 honap utan össze jött a baba. A mostani párommal 2 eve vagyunk együtt lassan, de itt sem jon a baba. Ismét voltam vizsgálaton semmi. Nagyon vágyom mar en is a babára, mar mindent ki próbáltam es semmi. Azért irtam ezt le neked, hogy lásd ennyi keserűség utan sem adom fel. Bizom benne h egyszer en is at elhetem ezt a csodát. Es tudom, h nektek is sikerülni fog a kis tesó! Ne keseredj el! 🙂

2017. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Ez a hozzáállás nekem nagyon nem tetszik. Értem hogy nehezen jön össze, de ilyet nem mondhatsz ettől még. Nem mindenkinek véletlenül jön össze első próbálkozásra. Sok ilyen "siránkozást" látok itt, de igazából nem tud meghatni, mert ez a mások fikázása szerintem nagyon gàz. Majd összejön, ha nem leszel mindenkire irigy amiért sikerül nekik, és nem gondolsz folyamatosan csak erre, hanem éled az életed, mert ez az egyik "titka". Ha meg nagyon rég óta nem sikerül, menjetek kivizsgálásra, de ne màsokat hibàztassatok miatta...
2017. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ne gondolom hogy másokat hibáztattam csak nehezen ertem meg hogy akik nem akarnak azok terhesek lesznek akik akarnak nekik meg nehezen vagy talan össze sem jön. Nem irtam embereket peldakat altalanossagba a sajat allaspontomat amit ugy gondolom lehet. Irigy sem vagyok hisz már van egy kislányom ugyhogy nem gondolom hogy az lennek vagy kellene lennem barkire is. Nem akartam senkit megbantani ha valakinek nem tetszett amit es ahogy irtam hat sajnalom
2017. júl. 25. 16:54
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Nekünk 3 ev utan nehezen ossze jott a baba. Boldogok voltunk. Tul voltam 6 vételesen. Aztán 8 hetesen jött a szörnyű hír....mehen kívüli....sajnos ez az élet. El kell fogadni....
2017. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom ami történt
2017. júl. 25. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!