Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddtől meddig szeretkezzek a...

Meddtől meddig szeretkezzek a párommal, hogy nagyobb esélye legyen a fogamzásnak?

Figyelt kérdés
Elolvastam a peteérés cimű cikkeket, de annyi szám van bennem hogy nem tudok rajta elmenni!Ahogy elmulik a menszeszem onnantól mondjuk 20 napig?Amugy tegnap jött meg!
2007. nov. 23. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen gyakran megkívánjátok egymást,és amenyit csak tutok!Ez a biztos recepteje a kicsinek.Nem ilyen számolgatás stb.Lehet első hónapban nem jön össze,de ne görcsölj rajta!Akkor majd következő hónapban,vagy azután.

Sok sikert,14 hetes kismama

2007. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én orvosom azt javasolta,hogy a mensi első napjától számítva a 12. naptól kb 6-7 napig van rá nagy esély,hogy összejön a baba! Nekünk az első hónapban sikerült de gondolom nem csak ezen múlik!

Sok sikert! Egy 16 hetes kismama!

2007. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a biztos? Ha elsejétől 31.-éig szeretkeztek.-)

Na de a számok: a menses első napjától számított 14.-16. nap a legtermékenyebb, de én is azt javaslom, ne foglalkozzatok számolással, hőmérővel...ilyemsivel, csak éljátek az életet. Hidd el, hamarabb lesz baba, ha "nem is gondolsz rá", mintha görcsölsz rajta és lesed...

(nekem 3 hónap alatt sikerült)

2007. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Számold ki ovulációs naptárral. Nekünk bejött. [link]

Itt ad egy kb. 5 napos intervallumot, ha egszségesek vagytok akkor biztos sikerülni fog. Pl. az én ciklusom változó hosszúságú (30-35 napos) és még így is sikerült. A lényeg tényleg azon van, hogy ne görcsölj rajta. Én úgy voltam vele, hogy összejön mikör össze kell, hogy jöjjön, + mivel a ciklusom ilyen össze vissza volt, a menses kimaardása után 12 nappal csináltam meg az első tesztet, eszméletlen piros lett a csík. Szóval ne izgul, a temészet eldönti mikor jöjjön a baba.

Sok sikert!

18 hetes kismama

2007. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!