Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom, hogy mikor...

Honnan tudom, hogy mikor szeretkezzek a párommal?

Figyelt kérdés
Férjemmel szeretnénk egy második babát. Hogyan lehet kiszámolni, hogy mikor eshetek teherbe?
2008. máj. 6. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés, amennyiben 28 napos a ciklusod a 14. napon van. Tehát 13-14. napon vagy a legfogamzóképesebb. Ha ettől eltérő a mensid akkor a napok tolódnak eggyel. pl. 29 napnál a 15. napon van ovulációd. Lehet ezt még kiegészíteni hőmérőzéssel, ovuteszttel, törpemikroszkóppal. Sok sikert!
2008. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű a válasz: minden nap, akár többször is, ha jól esik!:-)) Komolyan mondom, mi elsőre összehoztuk a babót, ezzel a módszerrel. Sok sikert!:-)
2008. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. www.ciklus.hu -n ki tudod számolni.
2008. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A második hozzászólónak: neked szerencséd volt! De a kérdés nem azért van itt!

Az első hozzászólónál a pont - de annyit hozzá kell tenni, hogy előtte csak egy hetet kell tartózkodni a szeretkezéstől ÉS más akcióktól IS.

Előte egy héttel viszont ajánlott is - ez egyfajta "megtisztulás" a férfinak (kiürülnek a régi, már nagyjából életképtelen sejtek, és egy hét alatt újak képződnek).

Utána a 14. (15.) napon, és utána pár napig viszont annyit szeretkezzetek, amennyit csak tudtok, meg amennyi jól esik! De ne kapkodjátok el: minél jobban esik (mindkettőtöknek), annál jobb az esélyetek is :-)

És vegyél fel olyan helyzetet, amikor nem folyik ki utána semmi.


Még annyit, hogy ez a nők döntő többségére igaz - de hallottam már olyanról is, aki csak a vérzés alatt tudott megtermékenyülni (valószínűleg lelki okokból). Tehát néha-néha nem árt más időpontban is próbálkozni: csak ezt az 1 hetet hagyjátok ki mindenképpen.

2008. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia küldök egy jó karkulátort,nekem is ezen a napon jött ki a fogamzás is amikkor a peteérés.

[link]

Remélem tudtam segítenni.

2008. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!