Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-13. dpo délutáni teszt...

12-13. dpo délutáni teszt negatív, lehet még ebből pozitív?

Figyelt kérdés

igazából sokat is ittam, sokat is pisiltem, csak úgy voltam vele, hogy megcsinálom, hátha alapon, vaterán, 60 ft-os teszt.


holnapután kell tesztelnem.


Van itt valaki, akinek nemvárt előtt negatív volt a teszt? Full negatív, nem halvány. Az enyémen még egy picike reménycsík sem volt :(



2017. júl. 24. 17:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

32 vagyok, emiatt szerintem végig kell járnunk az összeset. Szeptemberre van időpontunk a kaáliba konzultációra, hát kíváncsi vagyok, mit mondanak majd.


Az is eszembe jutott, hogy talán ha már meglesz az időpont a lombikra, és lesz egy kis szünet, nem kell dokihoz járni folyton, akkor talán jobban meg fogok nyugodni, így elég nehéz nem ezen pörögni, hogy ciklus első felében kétnaponta doki, aztán meg szedni napi 3x a progit, az ember óhatatlanul figyeli magát, érez-e valamit.


Az egész próbálkozós időszakból a legfelhőtlenebb az első fél év volt, amikor azt hittem, sikerülni fog. Aztán persze kiderült, hogy még peteérésem se volt, szóval nem volt rá esélyünk, de más volt a tudat. Most van peteérésem, meg inszemmel jó helyre is kerülnek a katonák, szóval most van esélyem, mégis más már a tudat, meg a hozzáállás.


Mintha egyre távolabb kerülnék a babától, nem pedig egyre közelebb.

2017. júl. 25. 09:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom!!Tudom,hogy mit érzel!!Én a másik véglet vagyok,eddig 9 terhesség,ebből 3 méhen kívüli..A 6.hétnél soha nem jutottunk tovább közel 4 év alatt.Próbálj pozitív maradni,ne keseredj bele!Intralipid kezelést még nem ajánlottak? És az alternatív gyógymódokat (pl. homeopátia) is ajánlanám figyelmedbe.
2017. júl. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Mi az az intralipid kezelés?


Elkezdtem járni kineziológushoz, homeopátiát még nem próbáltam.

2017. júl. 25. 11:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg a neten az intralipidet,ilyen esetekben szokták javasolni,bonyolult lenne leírni.
2017. júl. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kedves kérdező! Összejött azóta? Meghatottak a soraid, érdekelne mi van Veled.

Puszi

2018. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező? Sikerült azóta?
2018. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!