Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12-13. dpo délutáni teszt...

12-13. dpo délutáni teszt negatív, lehet még ebből pozitív?

Figyelt kérdés

igazából sokat is ittam, sokat is pisiltem, csak úgy voltam vele, hogy megcsinálom, hátha alapon, vaterán, 60 ft-os teszt.


holnapután kell tesztelnem.


Van itt valaki, akinek nemvárt előtt negatív volt a teszt? Full negatív, nem halvány. Az enyémen még egy picike reménycsík sem volt :(



2017. júl. 24. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Nemvart elott a nok 80%-anak negativ a teszt. Nemhiaba mondjak hogy eleve parnapos keses utan erdemes tesztelni.

Hagyd a dpo-zast.


(Es ezt a kerdest naponta felteszik raadasul, csak mas-mas formaban, de a valasz mindig ugyanaz: valakinek csak egyhetes kesessel lesz egyaltalan halvany pozitiv!!)

2017. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vagyok a 32.napon. Reggel teszteltem és nekem is teljesen negatív lett. Nekem 28-32 naposak a ciklusaim amúgy. A 32.napon viszont már reggel meg szokott jönni, de ma semmi görcsölés nem volt. Vasárnap hajnalban görcsöltem, azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg.

2017. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
július 11-én este volt inszeminációnk, előtte egy hetes önmegtartóztatás, utána júli 12-én és júli 13-án volt együttlét. szerdn reggel muszáj tesztelnem, mert ha nega, akkor abba kell hagynom a gyógyszert. emiatt a dpozás, belém bújt az ördög, ezért teszteltem most.
2017. júl. 24. 17:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Meg akkor is ha reggeli elsobol negativ. Nekem elso terhessegnél 14 dpo lett nagyon halvany pozi
2017. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2-es voltam, én is még reménykedek, hátha... :-)
2017. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nagyobbik fiammal lettem terhes, 10. dpo-n nagyon halványan, 12.-en jól láthatóan pozitív volt a teszt. A következő terhességnél sxerre számítottam, de 12.-en totál negatív volt. El is könyveltem hogy nem sikerült. 15. dpo este viszont pozitívat teszteltem :) Mindenkinek máshogy termeli a szervezete a hcg-t, de még ugyanannak 2 terhessége se egyforma. Remélem sikerült neked! :)
2017. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ma reggel ( 14. dpo ) 2 teszt is negatív lett :(

Azt hiszem, a 3. inszeminációnk sem sikerült, kezdem feladni, csak a hihetetlen sok pénzt dobáljuk ki az ablakon, kezdem azt gondolni, hogy semmi értelme ennek.


Holnap reggel még csinálok egy tesztet, mert azt mondta az orvos, hogy szerdán teszteljek, de már nem számítok semmi jóra. Csak lelkileg tönkremegyek, nem merek meginni egy pohár bot, mert hol stimu van, hol inszem, hol az inszem utáni 2 hét. Nem tudunk elmenni egyet nyaralni, mert orvoshoz járkálunk 2 naponta.

Nem tudunk egy hónapra sem előre tervezni, mert azért reménykedünk, hogy talán mégis pozi lesz a rohadmányos terhességi teszt, amit már lassan gyűlölök.

Csalódott vagyok, dühös vagyok, elkeseredett vagyok és mérhetetlenül igazságtalannak érzem, hogy mi havi 150ezret tuti kifezetünk az inszemre, az UH-ra, a gyógyszerekre, táplálékkiegészítőkre, több vitamint szedek, mint el lehet képzelni, nem dohányzom, nem iszom, csak dolgozom, orvoshoz mászkálok és várom a pozi tesztet folyton. És aki meg nem is akarja, annak összejön, vagy aki drogozik, iszik, annak is, aki a kukába dobja a babáját, annak is megadatik. Nincs Isten, nincs Sors és nincs semmi igazság e világon.

2017. júl. 25. 08:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nyár, egy kicsit függesszétek fel a kezeléseket. Éljetek, szórakozzatok, nyaraljatok, pihenjetek. Megérdemlitek. Az is lehet, hogy az elengedés meghozná gyümölcsét.
2017. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az elmúlt években többször megpróbáltuk, olyan szinten, hogy hónapokig volt, hogy nem is tudtam, ciklus melyik napján járhatok, lexartuk az egészet, adtunk magunknak időt, nyaralgattunk. Ugyanúgy nem lett baba, mint amikor foglalkoztunk a témával.


Havi 150ezer amit költünk a kezelésekre, gyógyszerekre. Szóval anyagi okok miatt sem mehetünk most nyaralni, egy hét lenne, amikor lemehetnénk a szüleinkhez, de az meg kb az a hét, amikor kell járkárni az orvoshoz uh-ra.


Egyébként amiatt inszemezünk, hogy antitesteket termelek, amik megölis a spermát, ezen nem segít, ha nyaralni megyünk, meg csak úgy öröm-boldogságból összebújunk, természetes úton nem lehet baba, orvos megmondta sajnos.


Jó is lenne, ha egyszer csak összejönne, mikor nem számítunk rá, de hát ennek tükrében egy esélyünk van, minden hónapban felállni a padlóról és menni a nyomorult inszemre.


Én nem tudok erről lemondani, beletörődni, most sértett vagyok és keserű és dühös, dacos, és nem fog érdekelni, a köv. inszem már szerintem, elmegyek rá, meglesz, stb, de nem az fog érdekelni, hogy hány nap van még az átkozott tesztig, ami úgyis negatív, mert miért is lenne pozitív, pont nekem, pont nekünk... eddig se volt, 2 csíkot még sose láttam csak lh teszten meg másokét fényképen.


Mindegy, ezek szerint én erre nem vagyok érdemes, gondolom nekem nem kell szaporodni...


Már beiratkoztam egy nyelvsuliba és ma este veszek konditerem bérletet, és ezekkel fogok foglalkozni.

Meg olvasok, filmezek, és nem fog érdekelni, szerintem a köv. inszemnél nem kérek stimut sem, mert az is eléggé félrement, lehet ezért nem sikerült. 3 tüszőm lett, 2 db 4cm feletti, és a 27 mm-es. 2 repesztőt kaptam, mire megrepedtek.

2017. júl. 25. 09:36
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok

Sajnálom nagyon, tudom, hogy milyen érzés minden hónapban a padlóról felállni. 4 éve próbálkozunk, júniusban volt egy spontán vetélésem. :( Esetleg lombik nem jön szóba? Vagy végig kell járni az 5 inszemet?

2017. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!