Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes leszek? Elég fiatal...

Terhes leszek? Elég fiatal vagyok egy babához? 18 N

Figyelt kérdés
Életem nagy szerelme,a legjobb szexem eddig a világon,minden porcikammal akartam,kivantam ..ciklus 14 napja ,delutani vedekezes nelkuli szex,belem is elvezett,de tudtommal peteeres reggel van..
2017. jún. 29. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi ésszel te nem nő vagy, hanem KISLÁNY, aki olyan k.rwa éretlen a szexhez, mint egy 14 éves.

Remélem, kamu a kérdés, 18 évesen nem lehet valaki ilyen sötét.

2017. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha peteérés reggelenként van akkor délután, este meg éjszaka simàn dughatsz védekezés nélkül is, csak reggel ne...


Ezt ugye nem gondoltad komolyan? Ha védekeztek nem jó a szex vagy mi???

Gyere le jóisten....

2017. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem nő vagy, hanem egy buta kis csitri, terhes pedig annál inkább kehetsz.
2017. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Működik a kémia, vagyis genetikailag összeiletek, pont peteéréskor, azért viselkedtél úgy, mint egy tüzelő szuka, 18 évesen, a legtermékenyebb korban, két fiatal, egészséges szervezet: én nagy tétben merek fogadni arra, hogy lesz egy pozitív terhességi teszted július közepén.
2017. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
A lehető legjobbkor szexeltetek a teherbeeséshez, én állítom, hogy az is rátesz egy lapáttal, hogy mennyire élvezi az ember. Nekem ilyen feltételek mellett elsőre összejött a gyerek, pedig már nem 18 vagyok, mondjuk mi akartuk is, tehát nem volt gond. :D
2017. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

Igen, lehetsz terhes. Sőt, szerintem az is vagy. Már csak Murphy miatt. Egyes értelmes FELNŐTTEK (= nemcsak testileg, hanem pszichésen is)a szerelmen kívül, biztos anyagi háttérrel, évek óta jól működő CSALÁDBA TERVEZNEK babát, ELŐKÉSZÜLETEK után.


Erre itt vagy te, minden ész és értelem nélküli kis véglény, aki egyszer szexelt egy jót egy faszival, mert annyira nagyon szereti, és bummm, kész az utód.


"legjobb szexem eddig". 18 évesen komoly tapasztalattal rendelkezel. Gondolom te büszke vagy rá, én nem lennék az!


Tanácsolom az iskolában az órákon való odafigyelést! Ha csak egy icikepicike eszed is van, kérsz 72 órás tablettát, magadba nézel, és megpróbálsz értelmes életet élni!

2017. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%

Honnan vetted hogy csak reggel van peteérés?

Elárulom ez nem egy pár percnyi folyamat, ráadásul a spermiumok 3 napig életképesek a hüvelyben. Igen, lehetsz terhes.

2017. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%
gratulálok, igazi szerelemgyerek lesz :) azért majd tessék neki szép nevet választani!
2017. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
nem az a baj hogy a saját eletedet teszed tonkre mert ilyen aggyal gondolom a tovabb tanulas ugy sem volt tervben, DE az hogy kepes vagy a SAJAT gyereked eleted elrontani es 0 erettseggel semmi esszel "felnevelni' ha lehet egyaltalan majd nevelesnek hivni amit kapni fog a gyerek es raadasul a szuleid is olyan helyzetbe hozni hogy szerencsetlenek szerintem orulhettek hogy mar lassan elkoltozol erre szulsz most egy gyereket kvázi nevelhetnek fel kitudja mennyi idosen megint gy gyereket arrol nem is beszelve hogy szerinted majd melletted lesz a gyerek apja ? ilyen fiatalon ? hat van ra kb 10% eselyed arra meg 99% hogy tonkreteszed a gyereked eleted akit mar most sajnalok
2017. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
10%
Hagyjátok, szerintem ő az a lány aki már többször írt ide, hogy 18 éve ellenére most tervez gyereket az idősebb barátjával, teherbe akar esni. Drukkolok kérdező, de ha most nem jön össze akkor se aggódj, van még időd bőven
2017. jún. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!