Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pocakomban furi érzés van,...

A pocakomban furi érzés van, folyamatosan fázom és ma elkapott a sírógörcs. Baba lehet?

Figyelt kérdés

Először is elnézést mindenkitől.Tudom uncsi, de másképp nem lehet megkérdezni!Mult hónapban a barátnőm belémbeszélte , hogy terhes vagyok ... de nem!Pár hónapja nem védekezünk a férjemmel ...

27.én kellene megjönnie DE ... furcsa dolgok történnek velem ... a pocakomban furi érzés van, ráadásul folyamatosan fázom, és ma elkapott a sírógörcs.:(

Lehet baba vagy csak megkattantam?Előre is köszönöm válaszotokat ...:S


2007. nov. 22. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehet mindkettő.:-))) Igazából nem hiszem , hogy erre bárki is pontos választ tudna neked adni. Meg kell várnod az esedékes menszid napját, és akkor majd egy teszt eldönti, hogy mi a "gond". Jó tanács: Válassz jó minőségű tesztet ha korán tesztelsz és semmiképp ne éld bele magad még több, mint egy hétig, hogy terhes vagy, mert nagyon rossz lesz ha csalódnod kell. Tapasztalatból tudom... Sok sikert a babához!
2007. nov. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp várjál, lehet a menzesz is. Ha késik, teszt!
2007. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy fázol és elkapott a sírógörcs, még nem jelent semmit, lehet hogy már túlzottan belédbeszélte a barátnőd a dolgot és ilyenkor a teszt is produkálhat ilyen tüneteket. Menj biztosra, várj még, hogy megjön-e, ha nem, akkor tesztelj!
2007. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!