Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG: <2. 0 IU/l. Az alatta...

HCG: <2. 0 IU/l. Az alatta lévő 3 sorban pedig ezek szerepelnek Postmenopausa, Premenopausa és 2-4 hetes terhesség. Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy szerintetek ez biztos terhesség vagy valami befolyásolta ezt az értéket?

Figyelt kérdés
Május közepén voltam orvosnál és 2 cisztát állapított meg nálam. Elküldött vérvételre is, külön kért a cisztákra is. El is mentem, meg is csinálták, rá 2 napra mentem is az eredményért és kicsit meglepődve nézegettem ami a lelet alján volt. De, ezek mellett csak a referencia értékek szerepelnek. Kértem időpontot is már az orvoshoz, de csak 06.21-re kaptam, csak már olyan ideges és kíváncsi vagyok, hogy nem bírom ki addig. A párommal már jó ideje próbálkozunk, hogy végre legyen baba, csak most kételyeim vannak, hogy az vagyok vagy mégse. Tesztet csináltam (tudom nem du-án kell hanem a reggeli első vizelettel), de már nagyon kíváncsi voltam, sajnos negatívot mutatott. Mondta pár ismerős akiknek már van gyerkőc, hogy azért is lehet negatív mert még korai. Meg még azt is mondták, hogy a ciszta nem termel HCG-t. De, akiknek mondtam és megmutattam a vérvétel eredményt azok mind azt mondták, hogy tuti terhes vagyok.
2017. jún. 7. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az eredményed alapjàn nemvagy terhes,nagyon alacsony az értèked.Legalàbb 25 feletinek kell lenie hogy az orvos azt tudja neked mondani hogy elindult valami.Bocsi hogy ezt irom de ne olyanoknak mutasd meg az eredményed akik nem értenek hozzà és biztatnak amikor az eredmèny teljesen eggyértelmü.Ha ilyen soká kaptàl idöpontot ès szeretnèl megnyugodni akkor keress fel 1 magàn orvost ő biztosan hamarabb fogad majd.Hidd el tudom milyen amikor valamit nagyon akarsz és mindenbe kapaszkodsz.
2017. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hcg 2 alatt van, akkor sajnos 10000%, hogy nem vagy terhes. 50 fölött kell lennie nagyon korai terhesség esetén is.


A referencia értékek a felsorolt élethelyzetekre szólnak:

- menopauza (azaz változókor) után

- menopauza előtt (azaz termékeny korú nőknél)

- 2-4 hetes terhesség esetén


Nyilván nem azért van a papíron, mert egyszerre vagy egy személyben klimaxos, termékeny korú nő és 2-4 hetes terhes, hanem hogy HA ezek az esetek állnának fenn, akkor mennyinek kéne lenni az értékeknek. Ezek közül te a premenopausa esete vagy, mivel nem vagy se terhes, se klimax utáni néni.

2017. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod lefotóni? Mert ez híresen könnyen benézhető leletfajta.

Viszont ha 2 alatt van, valóan nincs miről beszélni.

2017. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2 alatti hcg-re nem tudom, hogyan mondhattak az ismeroseid hogy terhes vagy.
2017. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a válaszaitokat.

Fotót nem tudok küldeni sajnos, mert még most ismerkedem az oldal és nem tudom, hogy kell, sajnos. 😊

2017. jún. 7. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy terhes.
2017. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10 felett beszélünk terhességről vérvételnél. Neked 2 alatt van így sajnos nem vagy az :( Kitartás előbb utóbb összejön a kis csodátok!
2017. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50 felettvan esetleg szó terhességről.
2017. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsánat én írtam 10-et, de a centrumlab oldalán 30 a határ érték. A lényeg a lényegben 2 alatt tuti nincs babóca.

2017. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenki segítségét és a kedves szavakat :)
2017. jún. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!