Babás vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma voltam dokinál és azt mondták,hogy nem látnak semmit az ultrahangon,de ahogy kiszámoltam a babaszoba.hun akkor most a 6-dik hétben kellene lennem.Lehet,hogy még nem látszik?Nem jött meg a menzim(2 hete)ugyanugy hányingerem van fáj a derekem,émelygek, fájnak a cicieim,kemény a pocim. Akkor ez most mi?Várom izgatottan a válaszaitokat.Előre is köszike.
2007. nov. 22. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hát először is a helyedben csinálnék egy tesztet, mert, ha jelen van a hcg hormon akkor biztos, hogy terhes vagy! A tüneteid alapján akár az is lehetsz...nekem is ugyan ilyen tüneteim voltak! Elképzelhető, h a doki nem látott még semmit uh-on, bár ezt nem tudom pontosan, mert nekem 7 hetesen csinálták az elsőt, de ott már látszott a petezsák.

De szerintem mindenképpen csinálj egy tesztet! 6 hetesen már bizti, hogy jól kimutatja!

Sok sikert!

Üdv.: 12 hetes kismama

2007. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 6.hétben vagy,akkor a petezsákot,már illett volna látnia...

Csinálj tesztet és ha pozítv keress másik dokit!

2007. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az elottem szoloval.sot ha 6 hetes mar eleg sok esetben szivdobogast is latnak,akkora kb mint egy rizsszem de illene meglatni,ha kevesebb vagy az mas kerdes,de tesztelj es keress egy masik dokit.
2007. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!