Hátha?

Figyelt kérdés
Ma, vagy holnapra várom, de nem görcsölt a hasam se félidöben, se elötte, pedig szokott fájni menzesz elött. Sőt, mindig jönnek nagy vörös pattanások, most nincs. Tegnap ota szorkál az alhasam, amit még nem éreztem eddig. 37,2 a höm. A derekam fáj, és sürübben megyek wc-re. Voltam már felfázva, de ez nem olyan.
2007. nov. 22. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A hőmérsékletet nem tudom, mert én sosem mértem, de a gyakori pisilés nekem az első tünetem között volt. Nekem is szokott fájni mielőtt megjön, de akkor nekem sem fájt + néha úgy belenyilalt a méhembe, h azt hittem lefordulok a székről a melóhelyen....Szóval ezek alapján lehetséges, azonban a menstruációt meg kell várni, h megjön-e! Addig semmi biztosat nem tudhatsz! Ha holnap sem jön meg akkor pár nap múlva indulhatsz tesztért! sok sikert!

Üdv. 12 hetes kismama

2007. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem is csak akkor tesztelj,ha késik a mensid legalább 5 napot.

A derékfájás és a gyakori pisilés lehet a jele,demég ne éld bele magad.

Sok sikert!

2007. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha az én egykori tüneteimet írtad volna le... mindhárom terhességnél... A teszttel szerintem is várhatsz, ha még bírod az izgalmakat. Szorítok!
2007. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!