Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsavtól lehet ilyen szintű...

Folsavtól lehet ilyen szintű rosszullét?

Figyelt kérdés

Azért írom ebbe a kategóriába mért itt talán van olyan aki érintett a dologban.

Kisbabát szeretnénk és elkezdtem folsavat szedni, naponta egy szemet. Eddig 4 szemet szedtem be, tegnap elfelejtettem. 24-én jött meg és kb azóta napjában többször is hányingerem van illetve undorodom az ételtől. Semmit nem kívánok és ha előttem van akkor muszáj eltenni vagy arrébb megyek mert nem bírom nézni se. Sajnos napok óta alig ettem valamit. Nem tudok mit gondolni, nem szedtem össze semmit hiszen mostanában nem is voltam sehol meg nem érzem magam betegnek csak hányingerem van. Megjött ugyan de lassan kezdem azt hinni, hogy mégis terhes vagyok. Eszembe jutott, hogy szedem a folsavat. Lehet annak ilyen mellékhatása?


2017. máj. 28. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csinàlnèk 1 tesztet mert lehet a mensi ellenére lapul ott már valaki a pocakodban.Egyébként van aki eggyes folsavakat nem bir,pl a Trimesztertöl rosszul volt de a másik fajtátol meg nem.Kb miota szeded?Szerintem ha a folsav okoznà akkor màr az elején is rosszuléteket okozott volna.Drukolok
2017. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rettenetes hányingerem volt a folsavtól.Igaz,enni tudtam,meg kajaundorom sem volt.

Meg beletelt pár hétbe mire rájöttem,hogy attól van...addig azt hittem,szimplán csak a terhesség okozza

2017. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyen kis fehéres lilás sárgás 50db-os 3mg-os folsavat szedek, 1600Ft volt. 23-án vettem, azóta szedem csak a tegnapi kimaradt. Úgy terveztem, hogy 1-2 hétig minden nap beveszek egyet, aztán majd csak kb 2 naponta egyet. Akkor most lehet, hogy hagyjak ki még pár napot és akkor ne szedjem minden nap?

Tesztet fogok csinálni, bár két hete teszteltem negatívat.

2017. máj. 28. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!