Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan 18 éves lány,...

Van itt olyan 18 éves lány, aki babát szeretne? És tervezik a párjával?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, Kis Babát szeretnénk a párommal. Elsőre nem sikerült sajnos, nem értem,h miért...
2010. máj. 17. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert a nők többsége nem marad egyből terhes( főleg ha akarják).

Az eslő nekem is kb fél év után jött össze pedig hőmérőztem így tudtam melyik napokon vagyok termékeny

2010. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Tanulj még, olvass utána a témának...
2010. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Szia!Én 19évesen szültem.Igaz hogy nem terveztük de örültünk neki.

Azért ha elfogadsz egy tanácsot.:Élj még egy picit,lehet hiányozni fog később az hogy nem bírsz elmeni oda ahova akarsz és akkor amikor akarsz mert a kicsivel kell lenned.Persze nem azt mondom hogy ne szülj most ha akarsz mert nagyon jó dolog.:)

Sok sikert.:)

1éves baba anyucija:)

2010. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ne aggódj,majd sikerül.Nekünk 1 év után sikerült a baba,pedig a férjemmel teljesen egészségesek vagyunk,kivizsgáláson is voltunk.

Se rá,se le nem szeretnélek beszélni a babatervezésről,de azért jól gondoljátok át.Még bőven ráérnétek babát vállalni,élhetnétek az életeteket,szórakozhatnátok,megalapozhatnátok a jövőtöket,és megfelelő körülményeket tudnátok teremteni.Nehéz így állást foglalni,nem tudjuk,van-e hol laknotok,és nem ismerjük az anyagi-és szociális körülményeiteket.Egyébként a világon legjobb dolog anyának,szülőnek lenni!

2010. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs de nem lehetsz túl érett és tájékozott ha ilyeneket mondasz hogy nem érted miért nem sikerült elsőre... Amúgy ez szerintem csak akkor helyes ha mindenetek megvan és ilyen 18 éves kevés van, akinek mindene meg van. Szülőkre én nem szülnék. Meg hát utána még lesz erőd visszamenni tanulni és kezdő lenni a munkában vagy nem is akarsz, csak mindig gyereket nevelni?
2010. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én 20 éves vagyok és van egy két éves kisfiúnk :)

Egyáltalán nem bántam meg illetve nem bántuk meg :)

2010. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%

Szia Én is 18 vagyok októberben leszek 19 és van egy 28 éves barátom januárban jöttünk össze és nálunk is téma a baba mindíg én már nem bánnám ha teherbe esnék!!

Úgy vagyok vele ha jönni akar jön:)

Anyagiak meg vannak!!!Szurkolok nektek:)

2010. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi! Én is szurkolok Nektek :)
2010. máj. 19. 13:06
 9/9 anonim ***** válasza:
én is 18 vagyok és kíváncsian várom a hónap végét. Babát szeretnénk.
2010. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!