Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 éves lány vagyok. Normális,...

24 éves lány vagyok. Normális, hogy egyre inkább vágyom babára? A párom is már nagyon szeretné! Ki hogy van ezzel?!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 24 éves vagyok:) Van egy 2 éves kisfiam és nagyon vágyunk egy másik kisbabára:)

Sok sikert!

2010. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális :):) Ha megteheted, akkor miért ne lehetne babád? :):) Bár már nekem is lehetne, én 21 vagyok :):)
2010. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) Anyám szerint még nincs itt az ideje, a párom családja pedig még rólam is hallani sem akar... Szóval emiatt van a gond.. Mi jövőre házasodunk össze:) Akkor szeretnénk elkezdeni ügyködni a picin:) Jelenleg az én szüleimmel élünk, egyenlőre itt minden happy :) De már hiányzik egy picike:) Gratula neked és sok sok sikert, egészséget, boldogságot:)
2010. ápr. 10. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne az Anyukád döntse már el, hogy mikor van itt az ideje... a Te életed!!!!!!!!!
2010. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
osztom az elöttem szólót!a te életed,a te döntésed,de annyit tudok tanácsolni,h inkább saját lakáson ügyködjetek,h mint kiscsalád tudjatok élni!mi anyósomékkal élünk együtt és már naon várom,h legyen saját kecó
2010. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 28 éves vagyok, kb. 1 éve gondolom úgy, hogy igazán itt az ideje. (Már bánom, hogy nem korábban, de azelőtt mindenféle dolgokkal el voltam foglalva, mostani fejjel másképp csinálnám, 22-24 évesen szülnék, ha visszamehetnék az időben.:-) Csak sajnos későn érő típus vagyok. :( ) Nálam fordítva volt, mikor 22 éves voltam, akkor örültek volna a szüleim, nagymamám, ha jönne a pici. (Meg a barátom is, aki persze azóta a férjem.:-))

1,5 éve próbálkozunk, még nem jött össze.

Szerintem ha megvan rá a lehetőségetek, ne hagyd magad, hogy más döntsön helyetted !!!

2010. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! En is 24 vagyok es babaprojektelunk... hevesen :)Kivanom, hogy hamarosan teljeseuljon a vagyad, de en is azt ajanlanam, hogy elobb sajat lakasotok legyen. Mi tavaly februarba vettuk a sajatunkat es azota probalkozunk babaval. Most mar lesz ahol nyugodtan felnevelhetem.

Sok sok sikert Nektek.

2010. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!