Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számolgatós. Kíváncsi lennék...

Számolgatós. Kíváncsi lennék a véleményetekre a lentivel kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés
Azon töröm a fejem, hogy most a menzi után nem folytatom a bogyó szedését. Egy hónapig gumival védekeznénk, és szertném, ha június végén vagy július elején összejönne a baba. Valamiért áprilisi babára vágyunk. :) Ja és lányt szeretnénk. Ehhez ugye figyelni kell az ovulációt és a peteérést. Tudom, hogy túl tudományos a megközelítés, de hátha... :)
2010. máj. 17. 12:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez nem a túl tudományos, hanem a túl naiv megközelítés. bocs
2010. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
de nem tudom, hogy most mi a kérdés
2010. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

a lány spermák lonhábbak de szívósabbak, a fiúk pedig gyorsabbak de hamarabb "meghalnak". kicsit dedósan fogom elmondani de tuti megérted. peteérés elött kell együtt lennetek hogy lányod legyen és benned maradnak a spermácskák, és a fiuk megunják és meghalnak a kiscsaajok meg várnak sokáig mire megjön velük szembe a nagy ő:)

de a neten ha utána olvasol megkapod ennek a szövegnak azt a részét is ami tele van tudományos szavakkal:D pl ciklus.hu-n ahol egyébként vezetni is lehet aa ciklusod eseményeit ott le van irva. és a legelső hozzászóló szégyelje magát neki biztos nem jön össze a baba és azért ilyen undok primitív kis dög! sok sikert bébihez:)

2010. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
hnah még annyit előző vagyok, hogy van ahol még az is le van irva h mit kell enned...(nekem ez kicsit sok de kipróbálni kilehet, üsse kavics bajod nem lesz töle:D) puszi Goldy
2010. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

de nem értem a kérdést!!


és így gondolom, hogy naiv elképzelés az, hogy áprilisi babát szeretnék, akkor most még nem próbálkozunk, nehogy februári legyen. meg: lányt szeretnék, akkor csak ovu előtt leszünk együtt, aznap nem, nehogy fiú legyen...


ha valami ilyesmire gondolt a kérdező, akkor naiv. ha nem, akkor még mindig nem értem a kérdést, kérnék egy kis segítséget

2010. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
figyi ha naiv ha nem ha ö áprilisit szeretne akkor ha összejön hát szuper. ha lányt szeretne hát van rá "lehetőség" tudományos háttérrel kipróbálhatja. bár benne van az az esély hogy nme jön össze nem mindenkinek jön össze azonnal. akkor gondolom nem várnak egy évet h megint lányt csinálnáljanak de kipróbálni kilehet.
2010. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

én is lányt szeretnék, én is tavaszi babát, de elsősorban BABÁT. ezért már most is gőzerővel rajta vagyunk a témán. hallottam is erről a tudományos háttérről, van is benne valami. de nem fogom kihagyni az ovu napját azért, hogy nehogy fiú legyen.


persze a kérdező még nem írta le pontosan, hogy mire irányult a kérdése, csak ha már belementünk ebbe a témába, leírtam, én, hogyan viszonyulok ehhez a kérdéshez.

2010. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát sztem valami hasonlóra volt kivi.. én kisfiut szeretnék és novemberit.. de miis gözerövel vagyunk és nem fiu lesz és éépen nem novemberi hát ez van csak lenne már baba alapon:)
2010. máj. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Még mielőtt összevesznétek! :)

Most határoztuk el, hogy belevágunk a baba-projectbe.

Viszont, ha már időben észbe kaptunk, miért ne reménykedhetnék, abba, hogy áprilisi baba legyen? Nem mondtam, hogy ha nem jön össze akkor halasztunk egy évet!


Igen, lányt szeretnék! Én szinte csak lányban tudok gondolkodni, a férjemnek pedig van már egy fia, így ő is lány párti lenne.


Naiv vagyok? Lehet. De van veszteni valóm? Nincs. 50-50%, még az is lehet, hogy összejön és akkor nekem volt igazam. :)

2010. máj. 17. 13:42
 10/19 A kérdező kommentje:

Amúgy hogy lehet kiszámolni, hogy mikor van pém? Vagyis, hogy ok, akkor most akció és 1-2 nap múlva, meglátják a peték a nagy Ő-t? :D

Bocs tetszett a megfogalmazás!

2010. máj. 17. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!