Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menses elmaradása előtti...

A menses elmaradása előtti időszakban kimutatható-e a terhesség?

Figyelt kérdés
Mivel feszülnek a cicijeim és fájnak is. Ez eddig menstruációm előtt sosem volt így. Még csak jövő héten kéne megjönnie, de meg tudom e nézni hamarabb, hogy terhes vagyok - e vagy sem? Nagyon szeretnék az lenni.
2007. nov. 22. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 4 nappal azelőtt csináltam, hogy meg kellett volna jönnie, mert éreztem. Pozitív lett:) Sokan azt mondják viszont, hogy érdemes megvárni, mert előtte nem minden esetben mutatja ki. Üdv, egy 28 hetes kismama
2007. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztek nagyrésze csak a kimaradt menstruáció után 2-3nappal nyújtanak megbízható eredményt,van akinek negatív a teszt,de az uh kimutatja az embriót a pociban.Dokiknak van valami módszerük rá,azt hiszem valami vérvételes.De hidd el,az a baba nem fog elszaladni az elkövetkező egy hétben sem.Hidd el,ha baba,akkor lesz időd elget csodálni még a ozitív tesztedet,meg az uh képeket,ha nem baba,akkor meg úgyis megjön,és akkor meg fölöslegesen dobtad ki a pénzed tesztre.Kitartás!
2007. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemes megvárni, hogy eléggé megemelkedjen a hormonszint. De ha már nem bírod... csak akkor ne csalódj a negatív korai tesztnél, inkább tesztelj újra. Drukkolok! :-)
2007. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! nem érdemes túl korán tesztelni. Tapasztalatból mondom. 4 negatív teszt után közölte az orvos hogy 7 hetes terhes vagyok. És előtte mind a 3 lányomnál negatív lett a teszt. De velük csak 1 csináltam. Ha nem termel elég hcg t aszervezet akkor feleslegesen kidobott pénz. Nehéz kivárni az időt de megéri! Úgyhogy szerintem várj a mensi meg nem jöveteléig, utána tesztelj! Szorítok neked!
2007. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!