Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy ez a...

Elképzelhető, hogy ez a beágyazódástól lehetett?

Figyelt kérdés

Akik már vártatok babát,tapasztaltatok hasonlót:

május 7. és 8. volt erős kétcsíkos ovutesztem, tegnap pedig egész nap megjön érzésem volt.Meg is ijedtem,hogy ilyen korán megjön.Ma reggelre fel is ment a hőm 0,1 tizedet (36,9 volt reggel, a maximális nálam mindig csak 36,8 volt.), a megjön érzés viszont elmúlt,vagy sokkal enyhébben érzem.

Már majdnem 1 éve várunk a picire.Ez volt az első ovutesztes hónapunk, gondoltam kipróbálom.

Járt már köztetek valaki hasonlóan és baba lett belőle?Nagyon elkéne egy kis biztatás.


2010. máj. 16. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a megjön érzésed a beágyazódás volt, én is úgy éreztem akkor, még agyaltam is rajta, hogy a fenébe most meg hamarabb fog megjönni..de nem, a hőd is jó, hogy emelkedik mert beágyazódás után általában már magasabb értékek vannak mint előtte. Drukkolok nagyon neked, a lényeg, hogy ne essen le a hőd, maradjon szépen a cl felett.Van esetleg görbéd, nem linkelnéd be?
2010. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a biztató szavakat.Diagramon nem vezetem a hőmet,csak az ovu után kezdtem el mérni minden reggel, szerdától (ovu utáni 2-3 nap) folyamatosan 36,8 volt,ma reggel ment fel 36,9 re.Az előző hónapokban mindig vezettem,de végül beleuntam a sok csalódástól.

Még annyi,hogy a héten kétszer is annyira szédültem,hogy le kellett ülnöm.

Neked milyen jelei voltak,amikor babát vártál?

2010. máj. 16. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos a nemvárt előtt ugye éreztem azt amit te, megjön érzés,aztán nem jött meg, a nemvárt előtti este pisilés után a papíron barnás véres elszíneződés volt és erős görcsfélét éreztem olyat mint peteéréskor..pár óra hosszáig, akkor nagyon szarul voltam görnyedtem hányingerem volt....na akkor mégjobban letörtem goondoltam biztos megjön reggelre de nem:) és nem is volt már a papíron sem később semmi, ez pont vasárnap este volt így nem tudtam tesztet venni, igazából enyhén mensis érzés volt de mégis más, gyenge voltam és hőhullámok jöttek rám, majd keddi napon teszteltem végül is de csak egy halvány pozitívat, egyértelmű volt , gyorsan kijött a csík de halványan, utána már nem tesztetlem, hanem vártam egy hetet és elmentem dokihoz, petezsákot látott csak és mondta két hét múlva menjek ismét, akkor már dobogott a szíve, de őszintén megmondom nekem kb csak akkortól volt hányingerem és az is csak este, reggel soha:))
2010. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
őszintén gratulálok,remélem nekem is összejött.Igazából hányingerem nekem sincs,csak ez a megjön érzés.Bízom benne,hogy a pici készíti magának odabent a helyét :))
2010. máj. 16. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, hogy úgy legyen:)) én is izgulaomban vagyok, mert mi meg szeretnénk ha most összejönne a testvérke:))Majd írd meg légyszi ha valami új dolgot érzel, és azt is majd ha tesztelsz és mindent:)
2010. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megírom,ígérem.Köszi a szurkolást és nektek is nagyon sok sikert kívánok.
2010. máj. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!