Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete történt egy "baleset"....

2 hete történt egy "baleset". Lehet az, hogy ennyi idő után érzem a jeleit?

Figyelt kérdés
Faj a hasam alja(foleg a balpetefeszkem)es napkozbe emelyeg a hasam. 2 hetem van meg hogy megjojjon. Csinaljak tesztet? Vagy mit gondoltok? Nem birok addig varni!!!
2007. nov. 21. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete történt a baleset és két hét van hátra, akkor kb félidő van, azaz peteérés. Most lennél a legtermékenyebb. Nem hinném, hogy baba, de vannak érdekes dolgok... Ha nagyon izgulsz, csinálj egy tesztet!
2007. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még kár tesztet csinálni, mert ha terhes lennél is nagyon kicsi az esélye, hogy kimutassa. Várd meg, hogy megjön-e és utána tesztelj! Persze ha nem bírod, csinálhatsz egyet, de szerintem csak pénzkidobás és utána is benned lenne a dolog, míg meg nem jön(ne)!
2007. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
milyen ciklusaid vannak?alt ha 28 napos akkor 2 hete mensid volt most peteeresed es 2 het mulva mensid lesz,nem hiszem h terhes vagy ha meg 2 heted van a kov mensiig,szerintem csak a peteerest erzed es ha esetleg tevednek akkor erdemes tesztet csinalni amikor kimarad a mensi mert ha most csinalod az biztos h negativ lesz.5 hetes terhesseget se mutat ki mindig akkor gondolj bele...
2007. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is megéreztem a terhességet mensi elött 2-héttel!!!ugyanezek a tünetek voltak,mint neked,aztán egyre erősödött az émelygés.tesztet felesleges csinálni,mert negatív lesz és a doki sem tud mit mondani.szóval várnod kell a (nemvárt?)mensid napjáig.nekem egy nagyon érzékeny teszt már aznap kimutatta,hogy baba van...sok sikert és kitartást!!!üdv:6-hetes kismami
2007. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!