Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen volt a leghalvány...

Kinek milyen volt a leghalványabb tesztje, ami végül babát is jelzett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra például, hogy mindenki azt mondta negatív, de mégis pozi lett?

Csak kíváncsiságból! :-)


2017. máj. 9. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha naaaagyon a feny fele forgattam egy bizonyos szogben,akkor lattam rajta egy szinte lathatatlan csíkot...5nap késés után..a férjem nem is látta,akkor meg azt mondta,bekepzelem..hát olyan jol elkepzeltem,hogy már 6 honapos lesz lassan..a gondolat teremto ereje,tudod 😃😃😃
2017. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó aki túl korán tesztel mindenképpen így indul. :) volt nekem is extra halvány, fotózhatatlan tesztem. Éppen nem tettem fel ide de képen még én se láttam rajta a csíkot. :D azóta 32 hetes kismama vagyok.
2017. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A felső teszt volt.

[link]

2017. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Annyira volt halvány, hogy csak én láttam. Az én szemem a rosszabb, az apja mégis tagadta, hogy látná.

9 nappal az ovuláció után volt amúgy, együttlét után 12 nappal és fiú lett. A második hasonló, 8 nappal ovu után, ami 11 nappal az együttlét utáni nap volt, na ő is fiú lett :D Egyiket se látta az apjuk csak 3-4 nappal későbbin tutira.

2017. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem olyan volt, mint itt a legfelső. És egyáltalán nem is lett a 2-nál erősebb

[link]

2017. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
két naponta teszteltem,3tesztet egymás mellé tettem de akárhogy fényképeztem, képen csak a 3ikon látszott valami.Élőben természetes fénynél az elsőn is látszott.
2017. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a leghalványabbat nem is láttam. :) másnap csináltam mégegyet, azt már láttam, de nagyon halványan. Mutattam a páromnak és összehasonlításképpen kikukáztam az előző napi, hogy lám ilyen egy full negatív. Mikor kivettem azon is volt egy csík! Pedig több óráig nézegettem, mielőtt kidobtam, de reggelre ugyanolyan lett rajta. És rózsaszín.
2017. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!