Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás alkalmával lehet...

Beágyazódás alkalmával lehet barna váladék? Ha igen hány napig tarthat? Ha több napon keresztűl tart akkor az azt jelenti, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 20-21.napon volt barnás váladékozásom de ez csekély mértékű volt. Ekkor lehetett a beágyazodás mert a tesztem a nem várt mensi napján pozitiv lett.
2007. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de én inkább a mensi előjelének tudnám be, bocs ha ezzel letörlek.
2007. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barna, de ez nem jelent semmit sajna, nekem 2,5 hete volt ez, majd késett egy hetet a mensi, pedig már azt hittem, tuti van baba, mert olyan mellfeszülésem volt, hogy az iszonyat. A teszt negatív lett és ma meg is jött :( Nem akarlak elkeseríteni ezzel, de nekem 3-4 napig barnás volt a folyás, aztán mégis megjött. Várj amíg a mensi jönne, ha nem jön, csinálj tesztet!
2007. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!