Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki teherbe a...

Esett már valaki teherbe a menstuáció előtti napokban? Ilyen esetben is meg kell várni a következő havi mesit vagy hamarabb is lehet tesztelni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, hiszen még menstruáció alatt is teherbe lehet esni. Még várj legalább egy hetet a tesztel, de jobb ha többet, mivel kb 7 nap míg beágyazódik és csak utána lesz poz. a teszted. Szurkolok! 19 hetes kismami
2008. okt. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már a nemvárt előtt egy héttel pozitív lett a tesztem! Tehát ha korábban, mondjuk nemsokkal a menzi után estél teherbe akkor ki kéne már előbb mutatnia mint a nemvárt menzi napja. Ez az én tapasztalatom!! Sok sikert!

5 hetes kismami

2008. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem,hogy megáld a szerencse, ugyanis nekünk a mesi előtti egy hétben volt lehetőségünk együtt lenni (négyszer). Pontosabban ekkortól már nem védekeztünk, mert eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, de mérföldekre élünk most egymástól, úgyhogy nem tudunk mindig együtt lenni (egyenlőre!). Szóval, ha mondjuk szerencsénk volt és ott a szerelembébike, akkor mikor tesztelhetek először,ha nagyon kíváncsi vagyok?
2008. okt. 14. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam tipikusan az az eset áll fenn hogy a peteérésem 3-4 nappal a mensi előtt van.Ezért kell mindig 3 hetet is várnom a tesztelésig:((mert negatívak 1-2 teszt(de az első gyermekem is így lett "pozitív"...és most is..:)
2008. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia. azt szokták mondani mensi előtt bármikor,mensi alatt kicsi esélye van,mensi utáni napokban majdhogynem lehetetlen.Nekem elmult a mensim július 15.-én,18án meg teherbe estem. Bármi előfordulhat.Vannak kivételek mindig.
2008. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!