Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagy holnap kéne megjönnie....

Ma vagy holnap kéne megjönnie. Fogamzásgátlót szedek, de a hőm.37,1 C. A folyásom az sok, fehér színű. Mi lehet most ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz. Még meg se kellett volna jönnie. Mi a probléma?
2010. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát persze,hogy félek,mert nincsenek jelei,hogy megakarna jönni..sőt még a hőm is magas.napok óta szédülök fáj a fejem.
2010. máj. 14. 15:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz. Még meg se kellett volna jönnie. Mi a probléma?
2010. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nem tudom mióta szeded vagy rendszeresen szeded.Ha minden oké elvileg nem lehetsz terhes.Nekem viszont fehér folyásom volt és nem volt menzi érzésem amikor kiderült hogy terhes vagyok,a hőmet nem mértem de biztos magasabb volt,a fejem nem fájt.Ha kételkedsz csinálj tesztet,nekem a nemvárt napján már kimutatta.
2010. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát rendszeresen szedem már 2 hónapja.de elkövettem egy nagy hibát.bevettem fogamzásgátlóval sürgősségi tablettát

és így óvszert kell alkalmazni a következő mensi-ig.vis mostanáig..de nem jött meg sőt arról nem is beszélve,h a sűrgősségi tabletta után kb 2x kiszakadt a gumi és belém élvezett. nem tudom mi lesz:/

2010. máj. 14. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen gumit hasznàlsz te, hoy 1 honap alatt 2szer kiszakadt?
2010. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Durex..de most nem ez a lényeg:(
2010. máj. 14. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellé minek vettél be 72 órásat? Jól összekuszálhattad ezzel a hormonokat. Sürgősségi után késni szokott,na de ha szeded a fogamzás gátlót akkor nem kéne.
2010. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát az biztos,hogy jól összezavartam magamban mindent:/ nem tudom,hogy a fogamzásgátló most ilyenkor hatott-e egyáltalán. szerintetek miért magas a hőmérsékletem?
2010. máj. 15. 07:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Én életemben egyszer vettem be sürgősségit és nem , hogy késett, sokkal hamarabb meghozta majd egy héttel, és bődületes görcsök között és nagy mennyiségben.,.,Valószínűleg a két hormon tartalmú bogyó megkavarja most a ciklusodat. Ne nyugtalankodj, nem tudom mikor méred a hődet, ha reggel ébredéskor akkor ez tényleg magas, de a nők ciklusának a második felében általában magasabb mivel progit termel a szervezet van akinek csak a mensi napján esik le a hője, van akinek előtte..és olyan is akinek csak utána..lehet egyéb okból is magas.Nekem fehér színű krémes folyásom szokott lenni mielőtt megjön pár napig, tehát erre sincs mit alapozni, kinek hogy..amikor terhes voltam akkor meg olyan száraz voltam a nemvárt előtt mint a szahara.
2010. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!