Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a fejem, mindig éhes...

Fáj a fejem, mindig éhes vagyok és a folyásom fehér és több a kelleténél. Szokott görcsölni a hasam is. Se fogamzásgátlót nem szedek, se óvszert nem használunk. Idő előtt kiveszi! Lehetek terhes? Ezek a tünetek (ha azok) mennyi idő után jönnek elő?

Figyelt kérdés
légysz írjatok
2009. aug. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mensó jele is lehet!Ha megszakítással védekeztek akkor nem mondom,hogy 100% a védelem de nem hallottam még olyan nőről aki így esett volna teherbe.Persze biztos van.Sztem ez nem baba!
2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem candida is lehet. Nekem akkor fájt a fejem, állandóan éhes voltam, és egész lent oldalt görcsölt a hasam is. A patikában lehet kapni tesztet, amivel megnézheted bár elég drága. De a nőgyógyász is megmondja ha az vagy. Ha szeretnél babát akkor előbb kezeltesd ki magad, mert a terhesség alatt nem lehet, és állandóan visszatér.
2009. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megszakitásos módszerrel estem 2-szer teherbe, és nem is eggyet ismerek még. Mondjuk nem tipikus terhestünetek, de lehet. Candida szerintem nem nagyon lehet, hacsak nem érzel égést, viszketést, az éhség pedig az édességre vonatkozik. Hidd el én sajna tudom. De nem irtad, hogy késik-e a mensid?
2009. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 napja késik
2009. aug. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!