Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 1. -jén jött meg a...

Május 1. -jén jött meg a menszeszem. Mikor legyünk együtt a párommal hogy baba legyen? Már nagyon szeretnénk.

Figyelt kérdés
és mi a véleményetek az Elevit gyógyszerről?tényleg jó babatercezéskor elkezdeni?
2010. máj. 13. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ma, holnap, holnapután - ha középidős ovulációd van. :)
2010. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen hamar válaszoltál.és szerinted az elevitet kezdjem el szedni?
2010. máj. 13. 19:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is majus 1-n jott meg a nem vart. Mi a tegnap, ma es szamitasaim szerint holnap is egyutt leszunk. Ugy ereztem, hogy ma volt a pe-m, mert nagyon fajt az alhasam.Holnap megyek a dokihoz, hogy lassa, ha elrepedt a tuszom.

Nagyon remelem, hogy mindkettonknek sikeres honap lesz es babasak leszunk. Drukkolok!

E.

2010. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mi sokáig dolgoztunk az 1. gyermeken. Az nem jó a sperma szempontjából ha minden nap próbálkoztok, csak 2 naponta kell. Május 9 és 16 között. de ha 28 napnál hosszabb a ciklusod akkor lehet 20. ig is próbálkozni
2010. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, és Elevit ráér teherbeesés után, de Folsavat már most szedhetnél
2010. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Elevitet érdemes elkezdeni szedni a tervezett várandóság előtt 1 hónappal.Feltöltődnek a szervezet raktárai,és a velőcső záródási rendellenességek elkerülhetőek a szedésével.Most a napokban legyetek együtt a pároddal babaügyben.Hajrá!:)
2010. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok.amúgy együtt voltunk a párommal 6.-án védekezés nélkül szerintetek amiatt mikor teszteljek?amúgy tegnap egész délelőtt hányingerem volt meg olyan megjön érzésem volt.az mitől lehetett?
2010. máj. 13. 20:37
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha minden másnap vagytok együtt, akkor a legbiztosabb a dolog. Minden nap nem javasolják, de amikor mi összehoztuk a babát, akkor nem csak napi egyszer voltunk együtt. :) Úgyhogy nincsenek törvények. De a minden másnap több ismerősünknek is bejött, úgyhogy ezt javaslom.
2010. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A hányinger és a megjön érzés ilyenkor pontosan az ovuláció jele, én is ezeket érzem, és inne tudom, mikor van. Ha minden rendben van a szervezeteddel, pontosan 14 nap múlva fogsz menstruálni, vagy marad ki a mensesed.

6-án valószínűleg nem volt peteérésed a jelek szerint, hiszen most van. Hogyha mostanában sikerül a katonáknak eljutni a várba :) akkor kb egy hét múlva fognak beágyazódni. Szerintem leghamarabb 10 nap múlva érdemes tesztelned, mert a beágyazódás is napokig tart. Biztos eredményt a nem vártad kimaradásának első napjaiban tudsz majd csak.

Remélem, összejön nektek!

Mi is épen így vagyunk, mint ti, nekem egy nappal hamarabb kezdődött az ovum, én 25-re nem várom. :)

2010. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!