Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok? Mitől...

Tanácstalan vagyok? Mitől késhet ha nincs baba?

Figyelt kérdés
Május 10-re nem vártam. Ma reggel csináltam egy 20-as érzékenységű terhességi tesztet de negatív lett. Pedig már kezdtem reménykedni. Egyébként 28 naposak a ciklusaim és soha nem szokott késni.
2010. máj. 13. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

esetleg érdemes lenne orvoshoz elmenni, nézze meg mi van. lehet, hogy stressztől késik ? nem tudom.

minden jót.

2010. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

attól, hogy még nem késett, most késhet. Idegeskedsz és az befolyásolja.

3 nap késés még nem sok. Várj még és ha mondjuk nem jön meg 20-ig, csinálj egy új tesztet.

2010. máj. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is pontos a ciklusom, mégis volt már, hogy sokat késett. Egyszer 6 napot, pedig még szex se volt, szóval a baba esélye nulla volt. Lehet, hogy egyszerűen csak ingadozik a ciklusod: később volt ovulációd, ezért most klsőbb v an menszeszed is.


Stressztől, idegességtől nem késhet. A luteális fázisod hossza (ovutól menszeszig tartó időszak) állandó, azt a stressz nem képes meghosszabbítani egy nappal se.


A másik lehetőség, hogy babás vagy, de még alacsony a HCG szint, ezért nem mutatja ki a teszt.

2010. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

de késhet stressztől, eltolódhat a peteérés stb.

ja csak most látom, hogy csak 3 napot késik, az még nem olyan nagy késés.

-1.-

2010. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, a peteérés eltolódhat, de azzal együtt tolódik a menszesz is. Önmagában a menszesz nem képes kitolódni, mert mind mondtam, a luteális fázis hossza állandó.
2010. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
na igen én is így gondoltam, hogy akkor csúszik minden :)
2010. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez meg nem nagy keses. Csinalj meg egy tetsztet jovo heten vagy hetvegen, ha addig nem jon meg.

Sok sikert!

2010. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, s a biztatást!
2010. máj. 13. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig pontos volt a ciklusom, de amint babát akartam, volt hogy két hetet késett! Orvos szerint minden rendben volt, szerintem nagyon akartam a gyerkőcöt. Lehet, hogy nálad is erről van szó.
2010. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!