Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a mensim majdnem 2 hetet...

Ha a mensim majdnem 2 hetet késett és akkor teszteltem egy negatívat, utána pedig meg is jött, igaz hogy nem volt "darabos" mint szokott, de elég erősen véreztem(élénk pirosat)akkor ez már nem lehet baba? Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk már babát!
2009. febr. 23. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nem lehet baba.Szurkolok hogy minél hamarabb összejöjjön!Fel a fejjel!

Üdv:V

2009. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött és élénk pirso volt, akkor már sajnos nem lehet baba. Ha csak pici vérzésed lett volna, akkor még lenne rá esély, de így már nem. Sajnálom, de ne adjátok fel, legközelebb sikerülni fog! :)
2009. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószinű hogy nem baba valami más lehet a háttérben amitől késett a menszeszed.Sok sikert kivánok nektek hogy előbb utóbb sikerüljön.
2009. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,remélem a következő hónapban már végre sikerülni fog:)nagyon szeretnénk már babát
2009. febr. 23. 11:35
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Ne keseredj el, de szerintem sincs baba.

Én is hasonló cipőben járok mint te. Nekem 53 napra jött meg a menzim. Egyébként 28 napos a ciklusom. Már tiszta ideg voltam 2x voltam dokinál aki nem látott semmit az Uh-on, csináltam tesztet ami negatív lett. Mi is már nagyon szeretnénk babócát. Azt mondta mindenki, hogy csak a hormonok játszanak velem.


Fel a fejjel, új hónap, új esélyek és hajrá...

2009. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom és szurkolok hogy nektek is összejöjjön:)
2009. febr. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!