Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vettem E-vitamin lágyzselat...

Ma vettem E-vitamin lágyzselatin kapszulát 100mg-osat a DM-ben. Az jó ha babát szeretnék? Napi 1 szem elég belőle? Páromnak is szednie kell?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szedsz más vitamint amiben van E vitamin, akkor nem fontos szedni külön, de így szedheted, napi egy szemet, mert az E vitamint túlzásba sem szabad vinni.

Párod is szedheti, neki sem árt.:)

2010. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nagyon jó az E-vitamin kapszula, anno én is és a párom is szedtük 3x1 szemet naponta.
2010. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 200-400 mg-ot kell szedni, nemcsak neked, hanem a párodnak is. Mi 400 mg-ot szedtünk, bajunk nem lett, csak babánk (3 év után, persze nem biztos, hogy ettől).
2010. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dobozán az áll,h napi egy kapszula...
2010. máj. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!