Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pé után, ha sikerült a megterm...

Pé után, ha sikerült a megtermékenyítés, mennyi idő a beágyazódás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom, hogy 7-10 nap én is itt olvastam és tapasztalatom szerint itt aki válaszol az tudja, hogy mit beszél!
2008. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
7-10 nap általában.
2008. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Elkészül a baba, mondjuk a 16. napon találkozik a két sejt, rá 3-4 napra elkezdődik a beágyazódás, az eltart 1-2-3 napig, majd elkezdi a szervezet termelni a HCG-t, ami 3-4 nap alatt olyannyira megemelkedik, hogy kimutatja a terhességi teszt a terhességet. Szélsőséges esetben lehet a beágyazódás 7-10 nap, de általában a 24. napra (28 napos ciklus esetén) megtörténik.
2008. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A beágyazódás kb 5-10 napos folyamat. Megtermékenyülés után a petesejt el kezd osztodni, és szép lassan vándorol a méh felé. Olyan 3-5 nap kell neki, amíg odaér, majd ott fejlődik még pár napot, amíg eléri azt az állapotot, hogy beágyazódhat. Nekem 30-31 napos ciklusaim voltak, és már a 25. napon volt pozitív tesztem, persze elég halvány. Viszont a hcg-t mindenkinek más mértékben termeli a szervezete, és van akinek, csak akkor lesz a teszthez elegendő, amikor már pár napot késik. De maga a beágyazódás pár nappal mensi előtt lezáródhat. én azt mondom, hogy a peteéréstől kb7-10 napot kell számolni, akkor lehet vége a beágyazódásnak, és innentől 3 nap a legérzékenyebb teszt, hogy kimutassa. így sok függ attól, hogy mennyi idő alatt ágyazódott be... Dory
2008. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Remélem,hogy ebben a hónapban ügyesek voltunk :)
2008. okt. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!