Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja késik barna szerű...

Három napja késik barna szerű folyásom van de nem görcsölök lehet ebből baj ha terhes lennék? Holnap ha nem jön meg megyek dokihoz. Csak a petefészkem és a hasam alja feszeget.

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet terhesség jele, de nálam is ez volt és megjött. Jól teszed, hogyha holnap elmész dokihoz. De azért szorítok, hogy baba legyen.
2008. okt. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Doki előtt csinálj egy tesztet! Ugyis rákérdezne a doki. Aztán meg ő is csak teszt alapján tud mondani valamit még, mert uh-n még nem sokat látni ilyenkor, még a petezsák is csak sejthető többnyire! Dory
2008. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet baba!!! Nekem is egy hete múlt el a mensi helyetti barnázgatásom, ma reggel: pozitív lett a tesztem!!! :-))) De van, akinek csak nagyon sokára mutatja ki a teszt, viszont a dokival várhatsz még picit, az sem jó, ha rögtön "turkál" ... Szorítok! Amúgy egyéb tüneteim: mellfeszülés, néha hányinger...ja, és hasszurka :-)
2008. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat én már csak reménykedni tudok, mert nem adott a háziorvos beutalót vérvizsgálatra, és van egy délutáni- tesztem. a barnázáson a hasszurkákon, és a mellfeszülésen kívül nincs semmi. nem tudom már mit gondoljak. nem is érdekel.
2008. okt. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!