Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt valami ekkor?...

Nektek volt valami ekkor? Remélem tudtok írni biztató szavakat? Mikor kezdődik meg a beágyazódás?

Figyelt kérdés

12 hónapja próbálkozunk, ez az első clostilbegytes hónapom + napi 1 duphastont kaptam tüszőrepedés másnapjától.

Tüszőrepesztés nem volt , de repedt magától úgy látta a dokim. most vagyok a 8. DPOmon, és semmi folyás, 3 napja volt sok krémszerű, meg 2-3 nappal repedés előtt tojásfehérje szerű volt de csak kevés, viszont most először volt ilyenem, ennek is örülök. tegnap óta mensi szerű érzéseim vannak az alhasamban, elég intenzív ,lehet h megjön előbb? amúgy majdnem teljesen száraz vagyok nagyon minimális krémes folyásom lesz nap végére meg érintésre eléggé fájnak a melleim és megduzzadtak, a hőm 37.3.-37.1 között van már 5 napja, az alaphőm 36.55 :) nyelv alatt mérem digitálissal csipogás után még 3-4 percig kb. A beágyazódás ma már elkezdődhetett nálam? vagy 10.napon kezdődik?



2017. márc. 16. 15:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elkezdődhetett. Egyelőre minden ideális, de egy normális, babátlan ciklusban is kell lennie. Én a 9. dpo. teszteltem pozit. ;-)
2017. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam tesztelj egyet!
2017. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
remélem nem esik le attól félek előbb megjön, amúgy amiket leirtam sosem szoktak lenni, csak fáj a hasam mikor megjön és kész, se folyások se ilyen magas hő, sztem a closti hatott. sőt biztos ahogy az uh-n láthattuk.:) köszi :) 10-dpotól tesztelek mmax mert csak 4nappal késés utánig van progeszteronom, szóval amint pozi kell kiirassak
2017. márc. 16. 16:04
 4/21 A kérdező kommentje:
8dpon korai lenne nem?:) sztem lehetetlen h kimutatja vagy is nem az de tuti ritka és csak elkeserednék.:)
2017. márc. 16. 16:05
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj egyet, ha még is negatív akkor akkor még fiatal a terhesség , de utána jöhet a következő teszt

én helyedbe tesztelnék!

2017. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
najóó.. egy nap ide vagy oda, HOLNAP reggel tesztelek egyet rávettetek.:) olcsó tesztek 110 /150 ftosak :) és van 7 DB itthon.:) nem leszek szegényebb , de remélem legalább halványan mutat vmit. :) köszi:) jól esik a biztatás kezdek aggódni , hogy nem fog sikerülni sosem.:( 22 vagyok igy 1 év kicsit sok.:(
2017. márc. 16. 16:09
 7/21 anonim ***** válasza:

Hajrá!

Reggel benézek! ;-)

2017. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Fel 8 -9 kozt itt leszek es irom az eredményt.:) remelem nem koppanok nagyot. Bar szamit ra h negativ lesz 9.dpon
2017. márc. 16. 16:16
 9/21 anonim ***** válasza:

Felesleges ma tesztelni, ha terhes vagy, azt se fogja kimutatni. Ennyire azért nem jók a terhességi tesztek. Legkorábban 14 nap múlva érdemes.

Én úgy tudtam, a beágyazódás a 10. napon van kb.

2017. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
mindenhol 7-10.napot írnak, de nemtudom, mivelelég olcsó tesztek reggel ellövök egyet. bár sok esélyt tényleg nem ltáok h kimutassa, ha mégis akk legalább még hnap irnak ki nekem plusz progeszteront
2017. márc. 16. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!