Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lattok rajta valamit? 3napja...

Lattok rajta valamit? 3napja kesik 25 tesztbol csinaltam az elobb Hanyingerem van es mindjart megjon erzes Szerintetek? Éloben lattom a 2dik csikot halvanyan es rozsaszin

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 2. 20:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartalak megsérteni, csak rávilágítottam egy lehetséges okra ami megmagyarázza a késést egy NEGATÍV teszt mellett.
2017. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Felesleges itt erőlködni és mindenkit megkérdezni. Egy szép pozitív teszt nem így néz ki, nem kell szerkeszteni vagy szétszedni.
2017. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

De lanyok akkor most mit tegyek?? Mrg menses mindig sehol ma reggel csinaltam megint egy x epil 10 est de azis ugyanilyen h ha csak jol megnezed fenyben latszik

De nem hinnem h allterhes vagyok azert anyire nem vagyok ra gorcsolve van mar gyerekem

1 fiam

Csak az zavar , h nem jonn meg

Mindig azt erzem most megjon csorog szaladok a wc re de semmi csak folyas

2017. márc. 4. 09:40
 34/41 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, stressz, ciszta! Annyi minden lehet. Nekem eszembe sem jutna min. 5 nap keses nelkul tesztelni. A multkor nekem is kimaradt, orvos, gyogyszer.
2017. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Hat stresz kilove hormonproblemam meg nem volt!

Varok mostmar jovohet hetvegen tesztelek ha azsem lesz egyertelmu 2 csikos elmegyek orvoshoz

2017. márc. 4. 10:27
 36/41 anonim ***** válasza:
Nem tudod feltölteni??
2017. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a ma reggeli

2017. márc. 4. 13:17
 38/41 anonim ***** válasza:
Ez ugyanúgy totál negatív, mint a korábbi.
2017. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Ez teljesen negatív :S Késénél már minimum látható halvány pozinak kéne lennie... 7 év alatt nekem is volt pár tesztem amin én láttam, hogy valami van, de csak, mert annyira akartam... Amikor terhes lettem, 4 nappal nem várt előtt már halvány pozi volt a teszt.


Ha lenne baba már egyértelmű halvány pozid lenne és 25ös teszttel.


Azt írod hormon gond nem volt, de attól még lehet, hogy most van. Lehet rástresszelsz azért késik, vagy szimplán kimaradt a peteérés az is kitolhatja a mensit.


Helyedben vérvételre mennék az a legbiztosabb, mert, ha még is baba van, akkor többet ártasz azzal, hogy halálra kattogod magad.


Minden esetre úgy gondolom, nincs baba, de kívánom, hogy tévedjek, mert tudom milyen nehéz várni és reménykedni.


Esetleg mérj reggeli hőt hátha kellően magas.


Sok sikert!


19hkm

2017. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

Mostmar tenleg elvagyok keseredve a bizonytalansagban

Vagy jonn meg mar

Vagy tudjak valamit mar hogy mivan

Azert koszonom a valaszokat

2017. márc. 4. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!