Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői beágyazódás vagy menstru...

Késői beágyazódás vagy menstruáció elő jele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elég érdekes a helyzetem ilyet még nem tapasztaltam sosem. A történetem az hogy decemberben sajnos el vetéltem spontán nagyon korán 5. hétben a januárt ki hagytuk hogy 1 ciklust még is várjunk. Februárban újra próbálkoztunk. Most 03.03-ra nem várom, viszont éjjel kicsi halvány rózsaszín folyásom volt amit reggel vettem észre, és ugyan ezt észleltem tegnap délután is de ennyiben is maradt. Tegnap éjjel óta nagyon fájnak a melleim, valaki esetleg járt már így vagy volt hasonló helyzetben? Arra gondoltam esetleg beágyazódási vérzés lehetett? Viszont ez meg kicsit késő lenne beágyazódásnak? Február 19-én és 18-án volt pozitív ovu tesztem. Nagyon szeretnénk már babát de ezt most egyáltalán nem tudom mire vélni. Köszönöm előre is a hasznos hozzá szólásokat!

#menstruáció #terhesség #beágyazóság
2017. márc. 2. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

A beágyazódás kb a következő menszesz idelyére fejeződik be.

Szerintem lehet beágyazódás:)

Sok sikert!!!

2017. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De jó lenne :)) Köszönöm a válaszod. :)) Reménykedem...
2017. márc. 2. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam is volt pici vérzés beágyazódáskor, de az nem a menszi előtti napokban, hanem 1 héttel a nemvárt előtt.

Szerintem ez a vérzés első jele lesz, de ne legyen igazam, ha babát szeretnél.

2017. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy héttel előtte volt beágyazódási vérzésem :(
2017. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig nem jött meg, remélem nem is fog. :) Mindenkinek más a szervezete majd meg látjuk nálam minek az előjele volt. :)
2017. márc. 3. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2017. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
El számoltam egy nappal, az a 12.dpo volt, és ma reggel lett egy halvány pozitív tesztem. :)))))))))))
2017. márc. 6. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Nekem szombaton lett :)
2017. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok neked én is jó egészséget nektek! :)
2017. márc. 6. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!