Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy valaki...

Lehetséges az, hogy valaki hosszú próbálkozás után az FLP (Forever Living Products-aloe vera) termékeknek tudja be, hogy végül babás lett?

Figyelt kérdés

A cég irodalmában és előadásain megvannak, hogy babát tervezőknek milyen termékeket ajánlanak, és milyen dózisban segítenek, és állítólag vannak olyanok, akik már szinte lemondtak a babáról, amikor "csodával határos módon" teherbe estek, persze a férj "segítő közreműködésével", és a termékek fogyasztása mellett.

Ismerem a termékeket, és most gondolkozom, hogy tél előtt egy kúrát kellene csinálnom, már csak immunerősítés miatt is, és nem tudom, lenne-e értelme, ha kifejezetten azokat a termékeket választanám, amik baba-projekt esetén is jók. Március óta próbálkozunk, a ciklusom most állt helyre a gyógyszer után, baba eddig még nincs.

Szeretném, ha megosztanátok velem a saját tapasztalataitokat, vagy ismerősök körében segített-e pl. a Multi Maca, Berry nektár, Pomesteen, stb.

Köszönöm!


2008. okt. 11. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
SZia. Én 1 hónapja kezdtem el szedni ezeket a termékeket, mert pcos vagyok és ajánlották, hogy volt akinek ugyan ez a baja volt és a termékek szedése után 1 hónappal babája lett a ciszták meg eltűntek. Szóval ezen felbuzdulva gondoltam kipróbálom, ártani nem árthat. Mást még nem szedek a pcora. Most a héten lett egy halvány pozitív tesztem, így reménykedem hogy tényleg baba van. Ha van akkor ezeknek a termékeknek köszönhetem. Egy másik barátnőm már a 3.closty kúráján volt túl sikertelenül mikor elkezdte szedni ezeket és 1 hónap múlva babás lett. Most 15 hetes. Ezek az én tapasztalataim. Remélem hogy Neked is segíteni fognak. Szukolok!
2008. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Hát nekem a keresztanyám foglalkozik ezeknek az árusításával! És nekem is ajánlotta,mivel májusban volt egy elhalt terhességem. Mondta,hogy nagyon jó készítmények! Mivel van akinek olyan kis problémája van,hogy el van savasodva,vagy ilyesmi,és azért nem tud teherbe esni. És ezek a termékek méregtelenítenek is. Mondott egy példát: Egyik barátnője 40 éves, 20 éve próbálkoznak,túl sok lombik programon,de sikertelenül. Kipróbálta az Aloe termékeket,és 3 hónapos kúra után kismama lett! Úgyhogy biztos van benne valami,én is ki fogom próbálni. Sok sikert Neked is!!
2008. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Te milyen termékeket eszel /iszol, és milyen adagban?
2008. okt. 11. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:

1 v vagyok.

Én berry nektárt, propoliszt, b12-t, Multi Macat és méhpempőt szedek. Meg van hogy miből mennyit kell. Nem olcsó, de úgy voltam vele hogy ennyit megér. És talán így is lesz...:)

2008. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismét 1 válaszoló vagyok

Szóval Berry 2szer 3cent, propolisz: 2szer 2, B12 1, méhpempő 2szer 1, Multi Maca: 2szer 1

Drukkolok Neked!

2008. okt. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 11. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Minden jót kívánok!!!
2008. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szió, en is csak jókat hallottam róla, mindenkeppen ajanlanam
2008. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!