Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Duphastontól lehetnek...

A Duphastontól lehetnek terhességre utaló tünetek? Még 4 nap a nemvártig.

Figyelt kérdés

A melleim olyan furán fájnak. Olyan bizsergést érzek néha bennük,de elég kellemetlen,kicsit fájó bizsergés, néha meg apró szurkálásokat érzek,mindezt főleg a mellkasom felőli oldalon, a bal néha kívül is fáj. Elég bő folyásom van, de szerintem színtelen, mert nyomát nem látom. A nyákom viszont sűrű és fehér krémes. Gyakran járok pisilni és néha nagyon éhes tudok lenni, Sokat émelygek,volt már elég erős hányingerem is,de nem hánytam. Hulla fáradt tudok lenni délutánra.

Okozhat ennyi tünetet a Duphaston, vagy ezek terhességre utalnak?


2008. okt. 10. 18:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja,azt még hozzátenném hogy a hőm viszont nem utal terhességre, max.36,7 volt, az átlagom 36,5. Ez az első Clostis hónapom,Duphastont 3.hónapja szedek.

Valakinek okozott ez a tabletta ilyen tüneteket?

2008. okt. 10. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ez a második hónapom. Az első adagnál én is ilyesmi tüneteket éreztem magamon. És tíz napot késett is. De a teszt nega. lett. Hát nem is tudom. Szerintem ebből még bármi lehet. De szerintem ne nagyon éld még bele magad. Majd úgy két hét múlva...:-)) Lázad nem volt?? Nekem az is volt. a peteéréskor. Nem tudom a gyógyszertől-e, de gondolom, ugyanis másnap már semmi bajom nem volt. Most ez a második hónapom, de még nem kezdődtek el a tünetek.:-) Remélem nem csalódsz..
2008. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem tudom. Még mindig inkább a gyógyszernek tudom be a tüneteket. Lázam nem volt. Napközben állandóan 37 felett van a hőm,de hajnalban csak 36,6. Viszont sose alszom eleget ahhoz, hogy a mérés jó legyen, általában egy 4-5órát alszom. Ha hétvégén többet alszom és később mérem, akkor magsabb.
2008. okt. 10. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fáradtnak érzed magad az tényleg lehet a ttól is, hogy keveset álszol. Kimerültél. Én is a gyógyszerre fognám a tüneteket, aztán úgy lehet majd meglepődsz. :-))
2008. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!