Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az ovutesztem,...

Megnéznétek az ovutesztem, mint jósteszt használtam! Elképzelhető, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

Április 13-án volt az utolsó menszim, a p. é. -környékén 2 naponta együtt voltunk a párommal. Május 10-re nem várom! Az első jóstesztet 6-án a másodikat 7-én csináltam!A következőket tapasztalom:gyakori fáradság,testhőmérsékletem 37-37,2 között mozog, hasszúrka, két óránként wc-re járkálok ami nálam szokatlan, mert máskor napi 3-4 alkalom volt. Rengeteget alszom tegnap du 3-tól este fél 8-ig,majd 10-től reggel hétig.Éjszakánként 2-3-szor megyek pisilni.Ezért csináltam ovutesztet.Máskor menszesz előtt 5 nappal már fáj a mellem, most meg szinte semmi,egy ici picit csak hónalj alatt.


2010. máj. 8. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A második teszten valóban erősebb a csík. Ez jó jel. Készenlétbe helyeznék a helyedben egy terhestesztet hétfőre. Reméljük aznap is magas hővel ébredsz.

2010. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnék egy érzékeny hcg tesztet.
2010. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baba!:)
2010. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem,hogy baba!Szeptember óta próbálkozunk,de még eddig semmi!Remélem hamarosan kiderül!
2010. máj. 8. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Szorítok,hogy az legyél!:)
2010. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán egy érzékeny hcg-t!!!!
2010. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csinálj egy terhességi tesztet, vagy ha még nem mersz, akkor egy-két napig ovutesztelj, hátha a terhességi még nem mutatja ki, az ovun viszont láthatod a folyamatos vonalerősödést, ha tényleg sikerült a babát összehoznotok. Drukkolok!

(Szerintem elég gyanús :)


Majd írd meg az eredményt!

2010. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz???
2010. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt baba négy nap késé után megjött!
2010. jún. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!