Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2éve vagyok együtt a párommal...

2éve vagyok együtt a párommal és mindig a megszakításos módszert használjuk és még sosem lettem terhes. Lehet hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem biztonságos módszer de eddig még sosem lettem terhes ezért gondoltam arra hogy talán nem is lehetek terhes.
2017. febr. 6. 11:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
44%
Nálam mindig működött a megszakítás sok-sok évig, amikor gyereket akartunk pár hónap alatt összejött. Nagy valószínűséggel semmi bajotok, csak a párod tényleg időben ki tudja húzni, ellentétben más férfiakkal. Mondjuk megszakítást csak akkor csinálnám ha nem gond ha becsúszik a baby.
2017. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%

Ez attól függ, h ki, hogy tudja használni a cerkát.

Mi 5éven keresztül sexeltünk így, nem lettem terhes. miután eldöntöttük babát szeretnénk össze jött.

2017. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%

14 éve élek nemi életet, 90% így védekeztem, sosem volt gond.

2 gyerekem van, elég volt mellőzni a megszakítást, viszonylag hamar összejöttek.

(A nagy 4 hónap alatt, a kicsi 2 hónap.)

2017. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
76%
Jé, hol vannak a "megszakítás nem védekezés" meg "ha egyszer is így csinálod azonnal rohanj az esemény utániért" válaszadók? Általában a fejét is leüvöltik annak, aki megszakítással védekezik.
2017. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is működött évekig,aztán mikor úgy akartuk első hónapban összejött a baba. Én is meglepődtem,mert ugyanez nekem is eszembe jutott,hogy talán gond van. De nincs. Szóval nyugi.
2017. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%
#14es igazad van,de aki így védekezik hosszútávon az általában tudja mivel jár. Legalábbis mi úgy voltunk vele,ha becsúszik jöhet. A sok kis tini liba meg általában alig ismeri a pasit,és aztán jön ide sírni,hogy terhes lehet-e,mert a pasi kivette (legalábbis ezt mondta neki). És én személy szerint csakis hosszú és tartós kapcsolatban "védekeztem" így. Szóval mindenki legyen tisztában a következményekkel és lelke rajta.
2017. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
32%
Mi is így voltunk együtt miután meg lett a lakás és minden. Nem lettem terhes. Amikor a gyermekvállalás mellett döntöttünk első hónapban megfogant.
2017. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
#14: Meguntam már, annyi ilyen kérdés volt a napokban :-P
2017. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
54%
Ket ev megszakitas utan arra gondolnek, valamelyikunkkel tuti gond van. Nem arra, hogy juj, de ugyesek vagyunk.
2017. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
39%
egyáltalán nem jelenti azt, ne viccelj. Én évekig igy védekeztem a párommal, és nem lettem terhes. Mikor terveztük a babat, a második hónapban összejött.Mondjuk én figyeltem rá, mikor van peteérésem. Persze én is úgy gondolom, hogy akkor jó ez a módszer, ha nem akkora gond ha becsúszik a baba.
2017. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!