Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík? X-epil

Ez száradási csík? X-epil

Figyelt kérdés

30 napos átlagosan a ciklusom,a leghosszabb 37nap volt a teszt a 34.ciklusnapon készült.

[link]



#X-epil #hcg.száradási csík
2017. febr. 1. 16:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Általában tisztában vagyok az ovummal lassan egy éve vezetek hőgörbét de ebben a hónapban lazára akartam fogni,és a sportra koncentrálni,így nem mértem(pechem-re) csak lh teszteltem.És most annyit tudok hogy van egy rakás pozi lh tesztem meg hogy ideje lenne megjönnie.Sőt a hormonsorommal is tisztában vagyok,meg sok más egyébbel is,de azért köszönöm.
2017. febr. 2. 13:55
 22/31 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív :/
2017. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért bántjátok a kérdezőt. Én sem tudtam hogy mikor van pontosan ovum, hőt sem mértem. Felesleges, ha jönni akar akkor jön. Én több mint egy évet vártam rá, igaz a párom csak hétvégente van itthon. Úgyhogy elmentem szabira és kimentem vele kamionozni 1 hétre(persze tudtam nagyából hogy azon a héten lesz ovum, de nem napra pontosan). Ennek 11hete....most 13 hetes terhes vagyok.
2017. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Persze szenvedhettem volna még otthon egy ideig úgy hogy nem megyek el vele és csak a hétvége van..... amikor itthon volt szabin nem jött össsze(többször sem)
2017. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A 4es válaszoló vagyok. Én ma délután Gabriel teszttel ismételtem és pozitív lett halványad de teljesen egyértelműen. Ma késik 4. napja.
2017. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 NK Klaudia ***** válasza:

Kedves kérdező, Én is most tesztelgetek, csak hogy nekem megjött időre pontosan. Tartott 1,5 napig aztán 2 nap barnázás, gondoltam ez a hónap is sikertelen... De teszteltem, mert mióta van menzeszem soha nem volt ilyen... Aztán akárki akármit mondd nekem itt a tegnap reggeli tesztem, vérzés után 5 nappal, szóval semmi sem lehetetlen!!! :)) azt hiszem ez eléggé pozitív már. Szóval megy a drukk neked, szerintem erősödni fog!

[link]

2017. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

4-es,és utolsó gratulálok Nektek! :)

Köszönöm a biztatást,egyelőre csak ilyen árnyékok vannak az én tesztjeimen..lehet csak nagyon késői ovum volt azért nem jön meg,a teszteken pedig csak a reagens helyét látom nem tudom eldönteni :)

2017. febr. 3. 09:11
 28/31 NK Klaudia ***** válasza:
Köszi :) Mikor tesztelsz legközelebb? :) írd meg hogy mi a helyzet :))
2017. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szia na mizujs? Hogy alakul a próbálkozás😊 drukkolok
2017. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Szia!köszönöm aranyos vagy!:)még nem jött meg, a 41.ciklusnapon tartok,3 napja iszonyatos méhfeszülésre keltem,azt hittem meg fog jönni de semmi.Ma vettem 10-es érzékenységű tesztet..meglátjuk :)
2017. febr. 8. 12:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!