Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez száradási csík? X-epil

Ez száradási csík? X-epil

Figyelt kérdés

30 napos átlagosan a ciklusom,a leghosszabb 37nap volt a teszt a 34.ciklusnapon készült.

[link]



#X-epil #hcg.száradási csík
2017. febr. 1. 16:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Szia. Látni látok, de az x-epil volt nekem ilyen mostanában és nem vagyok terhes. Azért drukkolok, hogy Neked baba legyen! :)
2017. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Én ő hasonlóképpen jártam mint az 1-es de neked drukkolok ! Egyébként nem kizárt hogy nalunk is elindult valami csak aztan a végen nem tudott megtapadni rendesen ! Drukkolok ! Tesztelj holnap is ! Írd meg mi lett
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Hogy száradási e azt neked kell tudni... kb 15 perc után szárad meg egy teszt... nem viccből hívják száradásinak. Mikor megszárad feltűnhet a második csík helye.


Ha időn belül jött ki mondjuk 5 percen belül akkor lehet halvány pozi, de ez iszonyat halvány. 2 nap múlva tesztelj újat. Bár 30 napos ciklusnál már szépen kéne mutatnia :S

Hacsak ez a ciklusod nem lett volna hosszabb és későbbi ovuból fogant a baba.

2017. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém ugyan ilyen, talán egy picit erősebb, de biztos ott van, a férjem is ellenőrizte. Hétfőre nem vártam azóta se jött, 4x teszteltem azóta mind ilyen halvány. Nem csak x-epil, hanem más fajta is ilyen. Az az érdekes h a múlt hónapban full negák voltak a tesztjeim száradás és napok múlva is. Ilyen halvány akkor volt mikor terhes voltam, de akkor napról napra erősödött most meg nem akar. Ha nem jön meg, péntek reggel tesztelek újra.
2017. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Teljesen negatív. De drukkolok, hogy legyen majd pozitív!
2017. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Talan ha feher papirra raknad, nem rozsaszinure, akkor jobban latnank valamit!
2017. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Negativ.
2017. febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igaz "száradási"csík nem lehet mert 5 percen belül lett fotózva.Hívjuk bárminek is,de legalább nem csak én látom.Holnap ismétlek,köszönöm a drukkot.
2017. febr. 1. 20:58
 9/31 A kérdező kommentje:

Az also a mai a felső a tegnapi teszt...

[link]

Én csak látni vélek valamit,vagy ez egy ilyen széria..

2017. febr. 2. 10:11
 10/31 anonim ***** válasza:
Naponta tesztelni teljesen felesleges. Varj par napot.
2017. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!