Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazódás?

Lehetséges a beágyazódás?

Figyelt kérdés
január 9.én jött meg és 13.áig tartott, és együtt voltunk 12.én már...18.án hirtelen szúró fájdalom jobb oldali petefészeknél, és azóta is napi rendszerességgel nyomó feszítő fájdalmam van a méhemnél és több jobboldali petefészek szurkálás...most délelőtt meg barnáztam egy tökéletesen láthatót, tudom h most volt peteérésem...de eddig pé nek jelei nem voltak nálam....igy beágyazódásra gyanakszok kedden ultrahang. Szerintetek?
2017. jan. 26. 13:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia. Lett pozitív teszt?
2017. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
még nem csináltam meg mert benne voltam egy hányásos hasmenéses virusban, 3 nappal ezelőtt hasmenés, 2 nappal ezelőtt gyomorfájdalom, és tegnap előtt este hányás meg láz, tegnap hőemelkedés, és szerencsére ma keltem fel ugy hogy nincsen bajom :) örülök hogy tul vagyok rajta :) viszont egy dolog furcsa...érdekes enyhén görcsőlő érzés van a hasam alján, és nem fáj a mellem ugy ahogy szokott menzi előtt, eddig fajt de már nem és 8.án nem kéne megjöjjön lehet csinálok reggel egy tesztet...szerintetek? van esély?
2017. febr. 6. 09:42
 13/14 A kérdező kommentje:
jah és nem vagyok felfujva...ami kicsit szokatlan mert ilyenkor már görögdinnye a hasam...
2017. febr. 6. 09:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Értem. Jobbulást és szurkolok!
2017. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!