Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a beágyazódás?

Lehetséges a beágyazódás?

Figyelt kérdés
január 9.én jött meg és 13.áig tartott, és együtt voltunk 12.én már...18.án hirtelen szúró fájdalom jobb oldali petefészeknél, és azóta is napi rendszerességgel nyomó feszítő fájdalmam van a méhemnél és több jobboldali petefészek szurkálás...most délelőtt meg barnáztam egy tökéletesen láthatót, tudom h most volt peteérésem...de eddig pé nek jelei nem voltak nálam....igy beágyazódásra gyanakszok kedden ultrahang. Szerintetek?
2017. jan. 26. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes. De mért nem csinálsz egy tesztet? Ha tényleg beágyazódás lett volna akkor már mutatná.
2017. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mert kedden megyek ultrahangra...meg sztem még ha az is lennék nem mutatná ki sztem...
2017. jan. 26. 18:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 10-11 dpon volt beagyazodásos vérzés. 11dpo reggel negatív volt a teszt este már pozi lett.. úgyhogy beagyazódas után simán mutatja!
2017. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ez biztató köszi :) reggel csinálok egyet ..hátha...de nem akarom magam beleélni mert nem akarok idegeskedni dehát azért na...csak kíváncsi vagyok mit mutat...a mellem fájdogál de csak a jobb oldali és nagyon oldalrol, meg valami iszonyatosan fel vagyok fujva és többet eszek jóval, elméletileg 9.én nem kéne megjöjjön...drukkoljatok :)
2017. jan. 27. 18:08
 5/14 A kérdező kommentje:
milyen teszttel csináltad? én facellet vettem rossmannost
2017. jan. 28. 04:16
 6/14 anonim ***** válasza:
One step 10es tesztet csináltam. Nekem korán volt pém. Es mar nem várt előtt 5 nappal pozi volt a tesztem :)
2017. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és 1.5 évet vártunk rá! Úgyhogy nagyon boldog vagyok!
2017. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
okés...veszek egyet hétfőn és kipróbálom....elég sokat járok pisilni ma tünt fel...kb fél óránkéntreggel 6 tól délig 6szor biztos voltam...meg már a szurkálást amit érzek az ma 1 szer 2 szer lefele is lesugárzott, ugyhogy nem tudom...remélem hátha összejött végre fél év után, augusztus óta próbálkozunk...
2017. jan. 28. 15:51
 9/14 A kérdező kommentje:
és gratulálok nektek:):) jó baba várást :)
2017. jan. 28. 15:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen! :)
2017. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!