Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerekkel erősíthetn...

Milyen módszerekkel erősíthetném a méhemet?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt missed ab.műtétem azt mondta a doki 3 hónap mulva próbálkozzunk ujra.Szeretném addigra megerősíteni magam. Vannak erre valamilyen jól bevált módszerek? Hallottam pl a palástfű teáról,de azt akár már most műtét után is ihatnám?
2008. okt. 9. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
segít az aviva torna is. ha beírod a kereső programba az aviva módszert ott találsz infókat.
2008. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Idd a palástfű teát, nyugodtan, a műtét után közvetlenül már ihatod!

Ezen kívül: szedj Elevitet, E vitamint, C vitamint!

És tényleg érdemes megpróbálni az aviva tornát is, én is csak jókat hallottam róla. Napi pár perc, de sokat jelent a méhizomzatnak!

2008. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ihatod a cickafarkfű teát, meg a palástfűteát, valamint szedheted a hipp natal-t is. Ez egy gyümölcsös vitamin együttes. Ugyanazok megtalálhatók benne, mint az elevitben.
2008. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grófházy ***** válasza:

szia.nekem kedden volt:(

én kérdeztem a dokimtól,és azt mondta mint neked 3 hónap szünet.Addig szedjek e-vitamint,ez segít a sejetk regenerálódásában,de heti 2x1et,mivel zsírban oldódó vitamin,és ha felhalmozódik,az nem jó. és az elevitet tovább,csak heti 3 -at,nem napi 1-et.Legalább mier újra babás leszel,lesz egy kis vitamintámogatás a szervezetedben,ami sosem roszz.Remélem segítettem

2008. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
c vitamin,majd a méhepénynek is segit..
2008. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A vitamint szedem továbbra is és azthiszem szerzek be mellé teát is. Közben olvastam olyat is hogy méhpempős mézet kell enni még az is segít!
2008. okt. 9. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
így van! A méhpempő is nagyon jó, és peteérést is segíti ezen kívül!!
2008. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!