Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig és milyen módszerekkel...

Meddig és milyen módszerekkel próbálkoztatok, mire babátok lett?

Figyelt kérdés
Párommal 4 hónapja próbálkozunk,sikertelenül.Szeptemberben tettem le a fogamzásgátlót és már abban a hónapban próbálkoztunk is.Orvos tanácsára elkezdtem szedni az Elevitet.Rá egy hónapra kiküldtek egy levelet hogy P2-es lett a rákszűrésem,erre kaptam egy hüvelykrémet.Még mindig nem jött a baba,igy elkezdtem szedni a Gynex cseppet....majd ebben a hónapban a 29 nap helyett 35 napra jött meg és ráadásul 10 napig tartott.Mi a véleményetek és tanácsotok?Köszönöm.
2009. dec. 29. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ne görcsölj rajta.A baba nagyon ritkán jön össze akkor,amikor az ember tervezi.Sétálj sokat,fogyassz sok folyadékot,egyél minél több gyümölcsöt,és ne azzal foglalkozz,hogy mikor esel már teherbe.Mikor nem is várná az ember ,akkor fog jelentkezni a kis jövevényt.Tényleg ne agyald magad ezen.Minden jót kívánok,és mielőbbi babázást.
2009. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!Minden jót neked és BÚÉK!
2009. dec. 29. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elso nekem is a fogamzasgatlo abadagyasa utan a negyedik honapban sikerult.Nagyon vagytunk ra majd amikor megfogadtam hogy nem gorcslok rogton oszejott.A masodiknal mar a tapasztalat is sokat jelentett hat o elsore sikerult,igaz hogy szamoltam a termekeny napokat de csak ennyi.A legfontossabb hogy ne idegeskedj elhiszem hogy nagyon szeretned de hidd el hogy sikerulni fog.
2009. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 5 évig próbálkoztunk mindennel, ami csak a világon létezik!Kivizsgálás,andrológus,természetgyógyász stb...És semmi!Nekem is p2-3 a rákszűrésem és HPV-m is van!Rengeteget görcsöltünk mi is!Főleg így az elején,ahogy most Ti vagytok!És bizton mondom(mert tudom),hogy az első egy év a legnehezebb!(Kívánom ,hogy Nektek ne kelljen egy évig sem várni.)De csatlakozom az előttem szólóhoz,tényleg próbálj nem görcsölni!Tudom,hogy ez szinte lehetetlen!!!De annál rosszabb!Ne foglalkozz se hőmérőkkel,se a számolgatással!Én mondom Neked szart sem érnek!Én közel 5 évig csináltam!4 hónapja belefáradtam és abbahagytam!És láss csodát 11 hetes kismama vagyok!(menses előtt 3 nappal estem teherbe,ennyit a számolgatásról)Úgyhogy nyugodj meg (már amennyire ilyenkor lehet),és ne csak azért legyetek együtt a pároddal ,mert babát akartok,hanem mert szeretitek egymást!És ez a legfontosabb!Nagyon sok sikert kívánok!És mielőbbi babázást!!!
2009. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Gratulálok a 11 hetes picúrhoz!:)Sok boldogságot és jó egészséget!

Megpróbálok nem görcsölni,de még nem jöttem rá hogy tudnám ezt megoldani,hisz a gondolataim e körül forognak.

2009. dec. 29. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi már 2 éve próbálkoztunk, hőmérőzés, kivizsgálás, closty kúra és nem jött össze a baba. Aztán egy átdorbézolt éjszakán, amikor nem is volt peteérésem (görbe alapján), ciklus sokadik napján megfogant. 10+1 km:)
2009. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben dokinál voltam, aki azt mondta egy hüvelyi uh után, ha hazaérünk azonnal álljunk neki, mert olyan szép érett petéim vannak.Mondanom sem kell, semmi nem lett belőle.Na aztán két-három naponta próbáltuk összehozni, ahogy tanácsolták, de akkor sem sikerült.Tele lett a hócipőnk decemberen.Úgy döntöttünk, elég.Jön, amikor jön.Januárban már pozitív lett a teszt.
2009. dec. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!