Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én orvosom azt mondta nekem,...

Én orvosom azt mondta nekem, hogy csak folsavat (napi 2 tabletát szedek be), és magneB6 tabletát szedjek (kicsi görcsök ellen. Ennyi vitamin elég egy 7 hetes kismamának? Nem kéne mást is szedni?

Figyelt kérdés
2007. nov. 19. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosod biztosan tudja, miért csak ezt szedd. Ha jó a vérképed, ráérsz később vasat szedni. Vitamint meg nem minden doki szedet. Étkezz kiegyensúlyozottan, nem lesz gond.
2007. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én hét hetesen tudtam meg,h terhes vagyok...vagyis akkor tudatosult.Addig nem is szedtem semmit.Aztán a reggeli rosszullétek ellen magne B6,de azóta sem szedek semmit,és doki sem nógatott miatta.Egyél sok zöldséget gyümölcsöt.A zöldségekben inkább ásványi anyagok,gyümikben meg inkább vitaminok.Szerintem sem kell teljesértékű terhes vitamin,ha rendesen eszel.Meg a szervezeted úgyis megmondja,h mire van szüksége.
2007. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia...ne aggodj...en is csak napi ket folsavat szedek s vasat mert abban hianyom van....azt mondtak kesobb jonnek a vitaminok meg minden.Egyel sok gyumolcsot s zoldseget. Nem lessz baj, ne aggodj:-)Kellemes babavarast...egy 6 hetes kismama.
2007. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, erre a 2 vitaminra van leginkább szükség. Ezeket nem tudod olyan menyiségben bevinni a szervezetedben, hogy kellő mennyiségű legyen. A többi vitamint normál táplálkozás mellett be tudod vinni. A folsav a legfontosabb. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és ne idegeskedj.
2007. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!