Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, hogy ha ikreket...

Tényleg igaz, hogy ha ikreket vár az ember, erősebb csík lesz a menszi esedékessége előtt csinált teszten?

Figyelt kérdés

Én mára nem vártam, nem is jött :)

Tegnap reggel teszteltem pozitívat, és nem volt halvány, hanem nagyon egyértelmű közepesen erős.

Ennyire jó lenne a Clearblue, vagy ilyen sok a HCG?

Azért van esély ikrekre, mert inszemen voltunk, és a Clostitól két tüszőm is megérett.


2008. okt. 8. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon erős csíkom volt a mensi után (ami persze nem jött meg:)) és jelentem egy babám van!

Majdnem 3 hónapos kisfiú anyukája

2008. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A clostitól van esélyed ikrekre. Nekem is azok lettek, már 10 évesek.
2008. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de te vagy az, akinek 22-én volt az inszem?

Egyébként gratulálok!!! És tényleg van esély ikrekre. De ezt majd a 2 szívhang megmondja... :-)

2008. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia Anetta vagyok és az utolsó válaszolónak írnék...nagyon aranyos vagy,így emlékeztél rám...Nekem volt 22.én inszemem,nem jött meg 2 napja,ma a harmadik reggelem,most megyek reggel orvoshoz,viszem a vizeletem stb,Nem teszteltem.Izgatott vagyok,de nagyon félek is hogy mit mond,nem élem bele magam még mert lehet hogy csak késik a mensim...SZORÍTSATOK....
2008. okt. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akinél ikrek vannak, ott több a HCG is, hiszen kétpetéjű ikreknél két méhlepény kezd el kifejlődni. De azt nem tudom, hogy ha nincs összehasonlítás egy ikres meg egy nem ikres teszt között, honnan tudod meg, hogy melyik az erősebb.


Az viszont tény, hogy nekem egy babám volt, és a nem várt utáni tesztem halványan volt csíkos. De szerintem egyénenként is változó, kinél mennyi HCG választódik ki a vizeletben


Egyébként gratulálok, és ha ikrek, akkor duplán!

2008. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok.

Anetta, megy a drukk nagyon!!

2008. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ketten voltunk inszemen majdnem egy időben, én 24-én voltam. Én kérdeztem aznap, hogy elég-e, ha egész délelőtt felpolcolt fenékkkel feküdtem? :)

A másik sorstársnak is nagyon drukkolok!!!

2008. okt. 9. 21:02
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációkat! Anetta, remélem, megírod majd az eredményt!!!
2008. okt. 9. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Megint én, a drukkolós!

Akkor így már mindkettőtökről képben vagyok... :-)

Nagyon szorítottam, szorítok Nektek! Anetta, majd írj ide!

Judit

2008. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

KÉPZELJÉTEK,KISMAMA LETTEM.ENNYI ÉV VÁRAKOZÁS UTÁN!!!!!!

Persze nagyon vígyázok magamra az első 3 hónapban,mert félő még az első 3 hónap...Nem mondjuk senkinek,párom nagyon boldog és én is.Hihetetlen érzés és felfoghatatlan..........................Remélem minden rendben fog történni.Mindenkinek nagyon szurkolok!Éljétek ti is át ezt a csodát.Én nagyon sírtam örömömben. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2008. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!