Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany napos keses utan erdemes...

Hany napos keses utan erdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
okt. 21.-en volt az utolso menszeszem... ma kene megjonnie ....meg egyenlore ugy erzem hogy megis fog. viszont iszonyu faradtnak erzem magam napok ota es ilyenkor mar lenne valmi jele is a mensinek (barnazas) de jelenleg teljesen tiszta vagyok. szerintetek? mensi? vagy esetleg baba? a mehszajam ko kemeny nem tudom hogy mensinel az szokott-e lenni....tapasztalat? koszonom a valaszokat!
2007. nov. 19. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem 3-4 napos késés után.
2007. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon érzékeny tesztek léteznek már, akár egy-két napos terhességet is ki lehet mutatni. Ha nagyon nem bírod a várakozást, vegyél tesztet. Én sem bírtam sokat várni...
2007. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baba van,mert a kemény méhszáj erre utal,plussz a mensinek még jele sincs.

Én pár napot még várnék aztán tesztelnék!

2007. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok tesztre az van írva, egy nappal a mensi késése után biztos eredményt kimutat. Na, ez nem mindenkire igaz, így ha csinálsz is, és nem +, akkor várj nyugodtan még egy hetet, és csinál újra.
2007. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a ksésétől számított 5. napomon teszteltem és már látszott a pozítiv eredmény.

Egy 7 hetes kismami

2007. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 4. napon teszteltem és már halványan látszott a 2. csík, utána csináltam még egy tesztet 2 nap múlva és a vonal már sokkal határozottabb lett. (16. hetes kismama)

2007. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.én a mensim napján teszteltem.nagyon érzékenyet vettem:qupido a neve.szorítok!
2007. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!