Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 Negativ teszt, menstruáció...

3 Negativ teszt, menstruáció sehol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Átlagban 33 napos a ciklusom,tehát kb. 10 napja késik.Ennyit még soha nem késett. A férjemmel most voltunk együtt először úgy, hogy nem védekeztünk.Ez 20 napja történt+azóta még 2x.

A doki már ilyenkor fogja látni, hogy terhes vagyok-e?

Történt már valakivel hasonló? Vagy pl. olyan, hogy nem jött meg neki, és kiderült, hogy nem baba volt az oka, hanem valamilyen betegség?? Ha terhes vagyok akkor már megtörtént a beágyazódás? Tudom, hogy sok buta kérdés de eléggé be vagyok rezelve :(


2010. máj. 1. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen hasonlo esetem volt osszel. Nekem is max 30-33 napra mindig megjon. Soakt kesett. Volt 3 negaiv tesztem. Minden tunetem megvolt, azt hittem terhesseg. Doki nem tudott fogadni, hetvege kovetkezett, es aztan megjott. 42. napra. Nalad is mar kb ennyi, az mar 6 het, sztem latja a doki, es ha nem, elkuld vertesztre, verbol kimutatjak. A beagyazodas mar megtortent, ha terhes vagy. Olyat is tudok, h csak a 7. het utan lett pozitiv a tesztje, m a HCG kisebb mertekben termelodott. De az is siman elkepzelheto, h semmi bajod. Nem volt valami nagyon stresszes dolog az eletedben? Sztem kar aggodni, betegsegre gondolni...
2010. máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na vérgre én is hasonló helyzetben vagyok csak nekem két hete késik és nekem is - a tesztek,sajnos:(.Irány a doki.Azt nem tudom hogy látja-e a terhességet ilyen korán.Lehet hogy hormon probléma.De kívánom hogy baba legyen.
2010. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jaj köszi csajok. Azt hittem én vagyok az egyetlen a világon aki iylen szerencsétlen :)

Jövőhéten elmegyek a dokihoz, ha nem jön meg.

Igazábol szinte állandoan stresszben élek, mivel elveszitettem a munkahelyemet 7 hónapja, de "nagyobb" trauma nem ért mostanság, szoval nemtudom :/

2010. máj. 2. 00:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor most egy kicsit megnyugtatlak.Leirom velem mi történt.Átl.32naposak voltak a ciklusaim januárig.Febr.elején belevágtunk a teso projektbe.Febr.23-án volt meg utoljára és a 66napomon mentem dokihoz(addig több -teszt).Márc.26-án doki megvizsgált hüvelyi uh-al,nem látott csak 13mm-es nyálkahártyát.Kedden vizeletet adtam le hcg-re.Csütörtökön uj vizelet mintát kértek.Pénteken reggel +teszt!!Tehát van remény.Keressd fel a dokidat!!10-én megyek ujra Uh-ra remélem akkor már szivhangja is lesz a picimnek:)Bocsi ha hosszu lett csak leakartam irni,hogy soha ne add fel a reményt.Sok sikert.
2010. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

23:16-os vagyok

Én is jövőhéten megyek dokihoz már a 46. napon járok.Van valami folyásotok ill. tünetek??Nekem olyan mint ovulációkor.

2010. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem épp az, hogy kevesebb folyásom van mint általában szokott lenni. Most már alig birom kivárni, hogy elmenjek dokihoz, de valoszinuleg csak szerdan kerul rá sor :(
2010. máj. 2. 18:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd irhatnál, hogy nálad mi lett az eredmény. Én is megirom :)
2010. máj. 2. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedden megyek dokihoz és már nagyon várom.Megírom hogy mi lett az eredmény.
2010. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én is ma voltam dokihoz, nekem nincs baba. Ugyhogy csak szurit kaptam, hogy megjöjjön.:/

És te?

2010. máj. 4. 13:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem sincs baba csak egy 33mm-es cisztám.kaptam norcolutot hogy megjöjjön.Fura hogy a hsg alatt nem vették észre de az is lehet hogy utána lett.Remélem hamar felszívódik.Sok sikert neked is.
2010. máj. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!