Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet tünet? Kíváncsi...

Ez lehet tünet? Kíváncsi vagyok, tapasztalat vkinek?

Figyelt kérdés

május 5e körül nem várom.

Hét eleje ota, ha 1 kávénál többet iszom de. akkor elkezdek szédelegni egy idő után. Reggeli megvan ugyanugy.

Mit gondoltok?


2010. máj. 1. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem terhes:-)
2010. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyenkor még nem nagyon vannak tünetek, szédülhetsz mástól is de ha már kávé akkor inkább a szagát nem bírnád de ez olyan tájt jelentkezik amikor már reggelente émelyegsz. Persze minden terhesség más de nekem mindnél csak hányingeres korszakban volt szagundorom. Inkább majd tesztelj és kiderül mert mindenkinek más tünetei lehetnek. Sok sikert és írj mit teszteltél. Drukkolok

2010. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Tudom én, hogy még korai bármi tünet legyen.

Csak érdekes, mert vmikor 2-3 kávét megiszom de. vmikor csak 1et- és ilyet sosem tapasztaltam.


Várom a jövő7 végét, aztán tesztelek.

2010. máj. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!