Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes lehet ezek alapján a...

Esélyes lehet ezek alapján a baba? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Abbahagytam a gyógyszert 3 hónapja. Azóta meg is jött rendesen 31-32 napra. Párommal azóta megszakítással "védekezünk", nem szerettem volna rögtön abbahagyás után babát vállalni, a biztonság kedvéért, vagyis a baba egészsége érdekében. Az elmúlt hónapban viszont annyira nem is figyeltünk a módszer hatásosságára sem, egymás után szeretkeztünk, és ugyebár ilyenkor marad benn életképes sperma, ami a második "menet" közben átjuthat.

Szóval mára vártam, vagyis, nem vártam és olyan enyhe megjön érzésem van és néha szurkálódást érzek a jobb petefészkem környékén, és alhasnál is. Pontosan 4 napja ég a gyomrom és émelygek egész nap, ma viszont még tapasztaltam ezeket.


Méhszájat is szoktam vizsgálgatni, és nem is tudom olyan fura most. Középen van vagyis kicsit feljebb, de nem teljesen behúzódva, és nem is kimondott kemény, szóval nem tudom.


Csináljak tesztet szerintetek, vagy megfog jön ezek alapján.


2010. máj. 1. 11:26
 1/4 A kérdező kommentje:
.....ma viszont még NEM tapasztaltam ezeket.
2010. máj. 1. 11:29
 2/4 anonim ***** válasza:
A nem vártot követő napon már elméletileg kimutatja a teszt, ha terhes vagy, de én még várnék pár napot a helyedben. Sok sikert.
2010. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Akkor várok még.

2010. máj. 1. 14:04
 4/4 nini24 ***** válasza:

Szia!

nekem a nem várt napján halvány pozi lett délután! :)

Szurkolok, és majd írj a fejleményekről! :)

19 hetes pocis

2010. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!